Czy wiesz, że ... Stanisław Gościniak jako pierwszy na świecie zaczął grać „podwójne krótkie”.

Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha

Szanowni Państwo, 

W 2012 roku rozpoczęliśmy, wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, pilotażowy program upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży. W 128 szkołach, ponad 3 tysiące młodych adeptów siatkówki będzie miało okazję rozwijać swoje umiejętności według specjalistycznego programu, pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Bez wątpienia, to nowa jakość w polskim systemie szkolenia. 


Jest to też duży krok nie tylko dla siatkówki, ale dla całego sportu młodzieżowego. Liczę na to, że ten program będzie prekursorem, dzięki któremu w najbardziej efektywny sposób wykorzystamy potencjał naszej młodzieży. Siatkówka, dzięki sukcesom naszych zawodników, staje się coraz bardziej popularna. Wykorzystajmy to do promocji sportu, do wychowywania przyszłych mistrzów. 

Drodzy Użytkownicy i Trenerzy, 

życzę Wam aby ten program, ta wspólna praca przynosiły satysfakcję i sukcesy. Aby każda godzina spędzona w hali była bezcennym czasem zainwestowanym w Waszą przyszłość. 

Joanna Mucha
Minister Sportu i Turystyki

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice