Czy wiesz, że ... największą oglądalność ME kobiet widzowie wykazali w 2005 roku – 5,6 mln osób.

Prezes PZPS Mirosław Przedpełski

Szanowni Państwo!

Mam niezwykłą przyjemność przywitać Państwa na portalu www.mlodziezowasiatkowka.pl, który jest kolejnym ważnym etapem budowania przyszłości polskiej siatkówki.  Młodzieżowa Akademia Siatkówki  jest skierowana nie tylko do trenerów, instruktorów czy nauczycieli WF, ale także do dzieci i młodzieży.


Polski Związek Piłki Siatkowej w ostatnich latach podjął szereg inicjatyw mających na celu propagowanie siatkówki  jako dyscypliny, która może być atrakcyjna, ciekawa oraz dostępna dla każdego niezależnie od wieku. Taki też jest ten portal. Połączenie młodości oraz dojrzałości jest nie tylko skuteczne w drużynie, ale również w życiu codziennym. Przenikanie doświadczenia osób pracujących nad stroną Młodzieżowej Akademii Siatkówki  i entuzjazmu osób młodych  z pewnością przełoży się w przyszłości na niemierzalne efekty pod postacią radości, pięknych emocji oraz niezapomnianych przeżyć.

Gorąco zapraszam Wszystkich do korzystania z zasobów portalu, logowania się na stronach, co zapewni Państwu dostęp do jej wszystkich możliwości oraz zapraszam do dyskusji na temat ich zawartości.

Mirosław Przedpełski

Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice