Analiza

 • Szkolenie dla młodych statystyków cz.4

  21.06.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Szkolenie dla młodych statystyków cz.4

  Zapraszamy na czwartą część szkolenia dla statystyków - wtorek 22 czerwca 2021, godz. 16.00. Jest to ostatnie spotkanie przed wakacjami. Mamy nadzieję, że szkolenia przyczyniły się do wzrostu zainteresowania statystyką. Po wakacjach planujemy kolejne kursy dla nowych grup i doskonalące dla już istniejących. Życzymy udanych wakacji, nie tylko ze statystyką. więcej »

 • Szkolenia dla młodych statystyków cz. 3

  14.06.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Szkolenia dla młodych statystyków cz. 3

  Zapraszamy na kolejną sesje szkoleniową dla młodych statystyków. Wtorek 15.06.2011 godz. 15.00. Wideo z poprzednich szkoleń zostanie umieszczone wkrótce, w miejscu informacji o webinarach. Przypominam, że osoby nie mające dostępu do logowania mogą korzystać z niebieskiego przycisku MONITORING na stronie głównej Młodzieżowa Siatkówka. więcej »

 • Szkolenia dla młodych statystyków cz.2

  02.06.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Szkolenia dla młodych statystyków cz.2

  Informujemy, że kolejne szkolenia dla młodych adeptów statystyki odbędzie się w dniu 8 czerwca o godz. 15.00. Kolejne spotkania odbędą się 15 oraz 22 czerwca. Linki do spotkania będą pojawiać się w poprzedzający poniedziałek. Dla nie zalogowanych dostęp do linku będzie poprzez zakładkę MONITORING (niebieski klawisz na stronie głównej Młodzieżowej Siatkówki).  więcej »

 • Coach Eye - oko trenera

  Coach Eye - oko trenera

  Coach Eye to mobilna aplikacja i program dla każdego trenera. Przy pomocy tej aplikacji, posiadając tablet lub telefon komórkowy typu smartphone, otwierając aplikację Coach`s Eye, możemy rejestrować trening i dokonać analizy wybranego fragmentu. więcej »

 • Nowe możliwości analizy zapisu video z treningu i meczu

  26.01.20141 wypowiedź
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Nowe możliwości analizy zapisu video z treningu i meczu

  Przedstawiamy  zastosowanie aplikacji komputerowej, która w naszych warunkach szkoleniowych sprawdza się bardzo dobrze. Poszukiwanie odpowiedniego programu nie było i łatwe dlatego dla tych wszystkich, którzy poszukują podobnych rozwiązań mam nadzieje, że nasza propozycja stanie się pomocna. więcej »

 • Zestaw sprawdzianów w zakresie techniki

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Zestaw sprawdzianów w zakresie techniki

  Każdy szkoleniowiec wie, że w przeciwieństwie do sprawdzianów sprawności ogólnej jest niezwykle trudno stosować w praktyce racjonalne sprawdziany stopnia opanowania elementów techniki gry w piłkę siatkową. Powszechnie uważa się, że najlepszym sprawdzianem stopnia opanowania elementów techniki jest umiejętność zademonstrowania ich podczas gry. więcej »

 • Karch Kiraly - Czytanie gry

  Karch Kiraly - Czytanie gry

  Moją rolą nie jest mówienie wam jak powinniście pracować, jak uczyć, ale wasza praca musi być spójna z tym, co myślicie i  z tym, w jakim kierunku chcecie iść. Dlatego uważam że naśladowanie naszej pracy czy pracy innych reprezentacji nie jest najlepszą drogą by osiągnąć zwycięstwo. więcej »

 • Systemowa metoda oceny postępu zawodników

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Systemowa metoda oceny postępu zawodników

  W celu odpowiedniego zastosowania metod treningowych trener, nauczyciel powinien znać mocne i słabe strony drużyny i każdego zawodnika. Bez właściwej analizy umiejętności poszczególnych ćwiczących i całego zespołu zastosowane środki pracy mogą nie przynosić zamierzonego celu albo wręcz przynosić niepożądane skutki. Opracowane przez doc. dr Grzegorza Grządziela i Janusza Macurę więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice