Testy

 • Szkolenie dla młodych statystyków cz.4

  21.06.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Szkolenie dla młodych statystyków cz.4

  Zapraszamy na czwartą część szkolenia dla statystyków - wtorek 22 czerwca 2021, godz. 16.00. Jest to ostatnie spotkanie przed wakacjami. Mamy nadzieję, że szkolenia przyczyniły się do wzrostu zainteresowania statystyką. Po wakacjach planujemy kolejne kursy dla nowych grup i doskonalące dla już istniejących. Życzymy udanych wakacji, nie tylko ze statystyką. więcej »

 • Szkolenia dla młodych statystyków cz. 3

  14.06.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Szkolenia dla młodych statystyków cz. 3

  Zapraszamy na kolejną sesje szkoleniową dla młodych statystyków. Wtorek 15.06.2011 godz. 15.00. Wideo z poprzednich szkoleń zostanie umieszczone wkrótce, w miejscu informacji o webinarach. Przypominam, że osoby nie mające dostępu do logowania mogą korzystać z niebieskiego przycisku MONITORING na stronie głównej Młodzieżowa Siatkówka. więcej »

 • Szkolenia dla młodych statystyków cz.2

  02.06.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Szkolenia dla młodych statystyków cz.2

  Informujemy, że kolejne szkolenia dla młodych adeptów statystyki odbędzie się w dniu 8 czerwca o godz. 15.00. Kolejne spotkania odbędą się 15 oraz 22 czerwca. Linki do spotkania będą pojawiać się w poprzedzający poniedziałek. Dla nie zalogowanych dostęp do linku będzie poprzez zakładkę MONITORING (niebieski klawisz na stronie głównej Młodzieżowej Siatkówki).  więcej »

 • Szkolenie młodych statystyków cz.1

  17.05.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Szkolenie młodych statystyków cz.1

  Zapraszam na pierwsze spotkanie z cyklu nauki kodowania w programie VolleyStation. Kurs jest przeznaczony dla uczniów SOS. Pierwszy kurs otwarty jest dla wszystkich chętnych. Kolejne będą dostępne tylko dla grup zgłoszonych do koordynatorów ( po 3 osoby na jeden wykupiony program - 60 zł dla SOS)Start 18.05.2021 - 15:00 więcej »

 • Przygoda z VolleyStation

  23.04.2021
  Przygoda z VolleyStation

   SOS przy współpracy PZPS są organizatorem akcji dla młodych statystyków: PRZYGODA Z VOLLEYSTATION. Z uwagi na dostępność tego programu statystycznego, który może być z powodzeniem opanowany przez młodzież, nasza akcja kieruje się głównie do tej grupy wiekowej. Oczywiście osobą nadzorującą to szkolenie i równocześnie w nim uczestniczącą będzie nauczyciel SOS jako SKAUT. Dobiera on dwie osoby z grona młodzieży uprawiającej piłkę siatkową, które zadeklarują się jako potencjalni STATYSTYCY swojego zespołu.  więcej »

 • Monitoring i testowanie w procesie treningowym 22.04.2021

  20.04.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Monitoring i testowanie w procesie treningowym 22.04.2021

  Zapraszamy na kolejny webinar o godz. 14.00 z doktorem Łukaszem Oleksym. Monitoring i testowanie w procesie treningowym stanowi fundament wiedzy dla trenera.  Podczas spotkania będziemy omawiać znaczenie tych czynności oraz sposób w jaki należy je zaplanować w procesie treningowym i jak na ich podstawie działać w sztabie szkoleniowym.  więcej »

 • Wyniki testów wykonywanych indywidualnie przez uczniów w warunkach domowych

  14.05.2020
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Wyniki testów wykonywanych indywidualnie przez uczniów w warunkach domowych

  Opublikowane wyniki dotyczą następujących testów: brzuszki – 2 min, przysiady – 2 min, pompki pełne lub z kolan – 2 min oraz utrzymanie pozycji wykrocznej w przysiadzie prawa i lewa nogą z przodu – 30 sek. więcej »

 • OPIS TESTÓW

  22.01.2020
  OPIS TESTÓW

  Opisy zawierają szczegółowe opisy prób punktowanych do potencjału. Ponieważ przeprowadzenie niektórych prób może odbiegać od standardów, dlatego prosimy o dokładne zapoznaniem się z ich opisem. więcej »

 • DZIEWCZĘTA - Aktywne (do wypełniania na komputerze) arkusze przeliczania potencjału

  22.01.2020
  DZIEWCZĘTA - Aktywne (do wypełniania na komputerze) arkusze przeliczania potencjału

  Arkusze aktywne przeznaczone są do wpisywania na komputerze wyników podczas przeprowadzania testów. Arkusze przeznaczone są dla DZIEWCZĄT. Każda grupa wiekowa posiada oddzielny arkusz do wpisywania. W tabelach podane są wartości zaliczenie których skutkuje uzyskaniem punktu do potencjału ucznia. Wpisane wyniki automatycznie przekładane są na punkty. Podczas nanoszenia poprawek należy odblokować arkusze stosując kod "sos". więcej »

 • CHŁOPCY - Aktywne (do wypełniania na komputerze) arkusze przeliczania potencjału

  22.01.2020
  CHŁOPCY - Aktywne (do wypełniania na komputerze) arkusze przeliczania potencjału

  Arkusze aktywne przeznaczone są do wpisywania na komputerze wyników podczas przeprowadzania testów. Arkusze przeznaczone są dla CHŁOPCÓW. Każda grupa wiekowa posiada oddzielny arkusz do wpisywania. W tabelach podane są wartości zaliczenie których skutkuje uzyskaniem punktu do potencjału ucznia. Wpisane wyniki automatycznie przekładane są na punkty. Podczas nanoszenia poprawek należy odblokować arkusze stosując kod "sos". więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice