Czy wiesz, że ... w 1950 roku w Paryżu powstaje Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB), a jej wiceprezesem zostaje Zygmunt Nowak.

Przygoda z VolleyStation

Dla tych grup zorganizowane zostaną w miesiącu maju i czerwcu webinary szkoleniowe. Kolejne elementy gry będą poruszane  stopniowo podczas szkolenia. Uczestnicy kursu po każdym webinarze powinni być gotowi do pomocy trenerowi , rejestrując dany element siatkówki podczas treningu. Warunkiem uczestniczenia w kursie jest zakup programu VS za sumę 60 zł (specjalna promocja dla SOS), który może obsługiwać 3 stanowiska (3 komputery) - SKAUT i 2 STSTYSTYKÓW. Rozważane są również dalsze szkolenia, nawet w formie stacjonarnej.


Aby zakupić program Volleystation nauczyciel SOS musi wysłać maila z zamówieniem na adres  volleystation@pzps.pl. W zamówieniu powinno się znaleźć imię nazwisko osoby zamawiającej z dopiskiem, że jest nauczycielem SOS. Imię nazwisko osoby która będzie korzystała z programu oraz jej adres mail. Licencja jest przypisana do jednego adresu mailowego. Program na jednej licencji można uruchomić na trzech urządzeniach. Licencja jest wystawiana na rok. W zamówieniu powinny się znaleźć dane klubu/szkoły do faktury. 
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice