Czy wiesz, że ... największą oglądalność ME kobiet widzowie wykazali w 2005 roku – 5,6 mln osób.

Coach Eye - oko trenera

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF

Jako trenerzy ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, nowych technik, które umożliwią nam w prosty sposób obserwację i analizę każdego zawodnika podczas treningu. Posiadamy kamery, aparaty, telefony komórkowe i tablety z funkcją nagrywania i robienia zdjęć. Możliwości filmowania zatem jest bardzo dużo, ale największym problemem jest czas potrzebny na zgranie na komputer nagranych treningów i obrobienie wideo w programach do tego przeznaczonych. Jeden z największych problemów każdego trenera, to brak czasu. Jednak jest na to sposób.

Podczas porannego rozruchu w Bydgoszczy, przed meczem w Orlen Lidze, pomiędzy Pałacem Bydgoszcz - ATOM Trefl Sopot, miałem okazję poznać Vitala Heynena - trenera Reprezentacji Niemiec oraz Tranfseru Bydgoszcz. Zaczęliśmy rozmawiać o siatkówce i dzięki tej rozmowie oraz otwartości Vitala dowiedziałem się o istnieniu programu Coach`s Eye.

Zainteresowany ściągnąłem aplikację i zaczęliśmy jej używać w naszej drużynie ATOM Trefl Sopot. Z całego serca mogę polecić ten program, który zdecydowanie ułatwia pracę, a przede wszystkim pozwala zachować tak cenny czas.

Postaram się w dużym skrócie przybliżyć funkcjonowanie programu, jego możliwości i gdzie możemy go znaleźć.
Zapraszam do lektury. 
Tomasz Wasilkowski.

Dyskusje użytkowników
4 komentarze

Aplikacja godna polecenia. Jeśli ktoś lubi zabawy z tabletem i płynnie się nim posługuje nie będzie umiał się bez niego obyć. Podobnie Ubersense używane w kadrze :)

Super.Bardzo dziękuję za pokazanie OKA.

Polecam rownież Ubersense,działa w podobny sposób:)
Pozdrawiam

Kapitalna aplikacja. Sam już ją używam i swietnie się sprawdza. Analiza techniki tuż po jej wykonaniu na treningu to bezcenne narzędzie. Dosłownie tuż po wykonaniu np. Zagrywki można ją pokazać ćwiczącemu i uświadomić popełnione błędy. Nie ma niczego lepszego.
Podobnie można analizować całe akcje grupowe czy zespołowe.
Dziękuję Tomkowi, ze pokazał mi tę aplikację. Gorąco zachęcam do "oka trenera".

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice