Archiwum publikacji


 • Volley shoulder

  09.06.2013
  Volley shoulder

  112 siatkarek i siatkarzy w wieku 14-16 lat zostało poddanych testowi „AGRAFKA” oceniającemu zakres ruchu rotacji wewnętrznej i zewnętrznej w stawach ramiennych oraz symetrię i równowagę pomiędzy lewą i prawą kończyną. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami testu. więcej »

 • Święto siatkówki młodzieżowej w Ełku

  29.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Święto siatkówki młodzieżowej w Ełku

  Ponad 70 zawodników zrzeszonych w Szkolnych Ośrodkach Siatkarskich (S.O.S.) wzięło udział w I Ełckim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców pod honorowym patronatem Posła na Sejm Pawła Papke i Prezydenta Miasta Ełk Tomasza Andrukiewicza. więcej »

 • Marcin Komenda: Mistrz! Mistrz! Resovia!

  29.05.2013
  Marcin Komenda: Mistrz! Mistrz! Resovia!

  AKS V LO Resovia Rzeszów pokonała w finale mistrzostw Polski KS Jastrzębski Węgiel 3:2. – Do tej pory jestem w szoku i nie wierzę w to co się stało – mówił po meczu kapitan złotych medalistów Marcin Komenda. więcej »

 • Resovia Mistrzem Polski Kadetów

  27.05.2013
  Resovia Mistrzem Polski Kadetów

  W finale mistrzostw Polski kadetów rozgrywanych w Proszowicach Resovia Rzeszów pokonała Jastrzębski Węgiel 3:2. KS Metro Warszawa pokonał AZS UWM Olsztyn 3:2 w meczu o brązowy medal. MVP turnieju został Mateusz Jóźwik (AKS V LO Resovia Rzeszów). więcej »

 • Energa Gadenia - Mistrzynie Polski Kadetek

  27.05.2013
  Energa Gadenia - Mistrzynie Polski Kadetek

  W finale mistrzostw Polski kadetek najlepsze okazały się siatkarki z Gdańska. Zawodniczki z Pomorza pokonały zespół Orła Malbork 3:2. Brązowe medale zawisły zaś na szyjach pałacanek z Bydgoszczy. W półfinale UKS Orła Malbork wyeliminował Impel Gwardię Wrocław z walki o finał, a  Energa Gedania Gdańsk wyeliminowała  KS Pałac Bydgoszcz. więcej »

 • Ministerialny projekt SOS już w Częstochowie

  25.05.2013
  Ministerialny projekt SOS już w Częstochowie

  Polski Związek Piłki Siatkowej, częstochowski urząd miasta oraz Gimnazjum nr 17 ogłaszają nabór do klasy sportowej piłki siatkowej chłopców w ramach programu SOS - Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Program Siatkarskie Ośrodki Szkolne ma promować siatkówkę wśród młodzieży oraz szkolić przyszłych reprezentantów Polski i zawodników ligowych. więcej »

 • Od ucznia do mistrza - INTRO

  Od ucznia do mistrza - INTRO

  Zapraszamy do obejrzenia Intro promujące Młodzieżową Akademię Siatkówki. Jest to kompilacja krótkich ujęć przedstawiających szybki przebieg akcji zaprezentowanych w  technice slow motion. Film przedstawia, krótką akcję rozegraną na boisku siatkarskim pomiędzy drużyną młodych siatkarzy i ich szkoleniowcami. Sami zobaczcie, kto zwyciężył... więcej »

 • Nasze logotypy (stara wersja)

  Nasze logotypy (stara wersja)

  Analizując grę w piłkę siatkową na podstawie fotografii i transmisji meczów poszukiwaliśmy najbardziej charakterystycznych ikon dla siatkówki, powodujących skojarzenia z tą dyscypliną sportu. Analizowaliśmy też kolory, które otaczają grę – piłka, boisko, stroje zawodników, kibice oraz całe otoczenie meczu. W wyniku tej analizy dokonaliśmy wyboru motywu. więcej »

 • Najlepsi z najlepszych

  24.05.2013
  Najlepsi z najlepszych

  Półfinały I Ogólnopolskiego Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dobiegły końca. Mieliśmy w nich wszystko to, co najpiękniejsze w sporcie – rywalizację, wysoki poziom gry oraz emocje. Najważniejsze jednak, że w gronie wyselekcjonowanych zawodników mogą być przyszłe gwiazdy polskiej siatkówki.  więcej »

 • Konferencja szkoleniowa w Zduńskiej Woli

  23.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Konferencja szkoleniowa w Zduńskiej Woli

  W dniu 5 czerwca 2013 r. w Zduńskiej Woli, w Publicznym Gimnazjum nr 5 odbędzie się kolejna konferencja szkoleniowa w województwie łódzkim dla nauczyciel szkół podstawowych i gimnazjalnych.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice