Archiwum publikacji


 • Andrzej Peć: Siatkarskie Ośrodki Szkolne to super projekt

  21.06.2013
  Andrzej Peć: Siatkarskie Ośrodki Szkolne to super projekt

  W Częstochowie rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. Najlepsze 12-stki reprezentują swój region na I Ogólnopolskim Turnieju Talentów S.O.S. Na turnieju obecny był trener reprezentacji żeńskiej reprezentacji młodzieżowej Andrzej Peć. więcej »

 • Rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S.

  20.06.2013
   Rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S.

  W Częstochowie rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. W zawodach rywalizują uczennice i uczniowie gimnazjów i liceów – reprezentacje czterech regionów (północ, południe, wschód i zachód). więcej »

 • Gdzie mogę sobie poczytać coś na temat psychologii sportu?

  19.06.2013
  Gdzie mogę sobie poczytać coś na temat psychologii sportu?

  Jeśli chcemy poczytać, to najbardziej wiarygodnym źródłem są książki. Na rynku jest dostępnych stosunkowo niewiele pozycji z zakresu psychologii sportu w języku polskim, ale jeśli ktoś będzie zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy, z pewnością znajdzie coś dla siebie. Mówi się, że książki „to tylko teoria”. Jednak warto docenić je jako źródło cennych inspiracji. więcej »

 • Mistrzostwa Polski Młodziczek sezonu 2012/2013

  18.06.2013
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Mistrzostwa Polski Młodziczek sezonu 2012/2013

  W dniach 17-19 maja 2013 r., w hali widowiskowo-sportowej w Człuchowie, odbyły się finały Mistrzostwa Polski Młodziczek sezonu 2012/2013. W tym roku PZPS, w drodze otwartego konkursu, przyznał organizację finałów MP Młodziczek miastu Człuchów. więcej »

 • Mistrzostwa Polski Kadetów w sezonie 2012/2013

  18.06.2013
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Mistrzostwa Polski Kadetów w sezonie 2012/2013

  W dniach 22-26 maja 2013 roku odbyły się w hali sportowej  w Proszowicach Mistrzostwa Polski Kadetów w sezonie 2012/2013. Zawody, przeprowadzono na profesjonalnej wykładzinie z wydzielonymi bandami reklamowymi przestrzeni do gry. więcej »

 • Mój sport, moja radość

  18.06.2013
  Mój sport, moja radość

  ”Mój sport, moja radość” – to jedna książka w której mogą znaleźć coś dla siebie mali i dorośli odbiorcy. W formie przyjaznej dla Czytelnika przypomina o zasadach ważnych w sporcie i codziennym życiu. Ta książka może inspirować. Polecamy! więcej »

 • Kontrola treningu motorycznego stosowana w S.O.S

  • Publikacja posiada materiał video
  Kontrola treningu motorycznego stosowana w S.O.S

  Na pierwszym etapie zbieramy informacje, które posłużą do opracowania norm sprawności dla poszczególnych grup wiekowych, a w dalszej kolejności do weryfikacji skuteczności zastosowanych środków treningowych oraz będą pomocne w naborach uczniów do klas. Próby przedstawiają opis i sposoby wykonania prób określających budowę somatyczną, wytrzymałość, skoczność, zasięg w wyskoku pionowym, moc, siłę ramion i obręczy barkowej, zwinność, szybkość cyklicznych ruchów kończyny górnej oraz gibkość. więcej »

 • Jak przygotować dziecko na obóz sportowy?

  18.06.2013
  Jak przygotować dziecko na obóz sportowy?

  Drodzy Rodzice, już niebawem nadejdą wakacje. Wraz z nimi czas wypoczynku, relaksu i zwolnienia z codziennego tempa zarówno dla Was, jak i dla Waszych pociech. W trakcie wakacji większość dzieci skorzysta z różnego rodzaju obozów sportowych, kolonii, wycieczek  organizowanych w kraju lub za granicą. więcej »

 • MOS Wola najlepszy w Memoriale Arkadiusza Gołasia

  17.06.2013
  MOS Wola najlepszy w Memoriale Arkadiusza Gołasia

  W dniach 14-16 czerwca 2013 r. w Ostrołęce rozegrany został VIII Memoriał Arkadiusza Gołasia. Udział w turnieju wzięło 20 zespołów, najlepsi okazali się zawodnicy warszawskiego MOS-u Wola. Drużyny zostały podzielone na cztery grupy, w każdej po pięć zespołów. W finale zawodów zmierzyły się dwie drużyny z Warszawy. MOS Wola pokonał Metro Warszawa 2:0, w meczu o brązowy medal AKS Resovia Rzeszów pokonała 2:1 Olimp Ostrołęka.  więcej »

 • Spotkanie siatkarskich talentów w Częstochowie

  17.06.2013
  Spotkanie siatkarskich talentów w Częstochowie

  W dniach 19 – 21 czerwca 2013 roku stolicą siatkarskiej młodzieży uczącej się w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych będzie Częstochowa. W nowoczesnej hali „Częstochowa” spotkają się talenty siatkarskie z gimnazjów i liceów tworzących reprezentacje regionalne.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice