Archiwum publikacji


 • Grzegorz Wagner o Turnieju Talentów i Programie S.O.S.

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Grzegorz Wagner o Turnieju Talentów i Programie S.O.S.

  O turnieju, systemie szkolenia i uczestnikach projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w rozmowie z Grzegorzem Wagnerem – koordynatorem regionalnym. więcej »

 • Zobaczmy to jeszcze raz... video z Turnieju Finałowego Talentów S.O.S.

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Zobaczmy to jeszcze raz... video z Turnieju Finałowego Talentów S.O.S.

  I Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych już za nami. Rozegrany w dniach 19 – 21 czerwca 2013 roku w Częstochowie był okazją nie tylko do obserwacji wyróżniającej się młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych. Był to również czas na podsumowanie pierwszego roku S.O.S. oraz wytyczenie zadań na kolejny rok szkolny. Zapraszamy na krótką video relację z Turnieju. więcej »

 • Lekarz w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Lekarz w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych

  W projekcie S.O.S. zapewniona jest pomoc medyczna uczennicom i uczniom zarówno ze strony lekarza jak i fizjoterapeuty.  Zapraszamy do obejrzenia video-rozmowy z dr Wojciechem Rychlem – lekarzem Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w województwie śląskim.  więcej »

 • Mistrzostwa Polski Juniorów 2012/2013

  24.06.2013
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Mistrzostwa Polski Juniorów 2012/2013

  W dniach 20-24 marca 2013 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku odbyły się finały Mistrzostw Polski juniorów w sezonie 2012/13. Prezentujemy Państwu statystyki meczowe z turniejów. więcej »

 • IV Finałowy Turniej Programu Volleymania

  24.06.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  IV Finałowy Turniej Programu Volleymania

  15 czerwca 2013 r. odbył się czwarty i jednocześnie finałowy turniej Programu Volleymania 2013. Wzięło w nim udział ok. 300 uczennic z wrocławskich szkół podstawowych. Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta Wrocławia i Fundacja Młoda Gwardia. więcej »

 • Ostatni sparing kadetek dla Brazylii

  24.06.2013
  Ostatni sparing kadetek dla Brazylii

  Przez ostatni tydzień reprezentacja Polski kadetek wraz z rówieśniczkami z Brazylii przygotowywała się do mistrzostw świata. W ostatnim piątym sparingu obydwu zespołów Polki uległy w trzech setach. więcej »

 • I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. za nami

  21.06.20133 wypowiedzi
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. za nami

  W dniach 19-21 czerwca w Częstochowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. Podczas zawodów pojawiło się wielu wyśmienitych gości, a wszyscy uczestnicy do domów powrócili zadowoleni i z pamiątkowymi medalami.  więcej »

 • Dawid Wiczkowski: to był udany sezon

  21.06.2013
  Dawid Wiczkowski: to był udany sezon

  W Częstochowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. W zawodach rywalizowały uczennice i uczniowie gimnazjów i liceów – reprezentacje czterech regionów (północ, południe, wschód i zachód). więcej »

 • Volleymania nowy projekt Młodej Gwardii

  21.06.2013
  Volleymania nowy projekt Młodej Gwardii

  Volleymania to nowy projekt organizowany przy współpracy Urzędu Miasta Wrocław i Fundacji Młoda Gwardia. Skierowany jest do uczennic wrocławskich szkół podstawowych i ma na celu popularyzację siatkówki we Wrocławiu oraz podniesienie poziomu wyszkolenia dziewcząt w piłce siatkowej. więcej »

 • List Prezesa PZPS do Uczestników I Turnieju Talentów S.O.S

  21.06.2013
  List Prezesa PZPS do Uczestników I Turnieju Talentów S.O.S

  Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Mirosław Przedpełski skierował do młodzieży uczestniczącej w I Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych specjalny list. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice