Czy wiesz, że ... w 1948 roku odbyły się I mistrzostwa Europy mężczyzn.

Sprzęt i akcesoria

 • Stwarzaj dziecku szanse na małe zwycięstwa!

  30.04.2014
   Stwarzaj dziecku szanse na małe zwycięstwa!

  Trzeba pamiętać, że świat widziany oczami dziecka cechuje się nastawieniem na przygodę i zabawę, że każde kolejne zajęcia są dla nich czymś ciekawym, stanowią prawdziwą przygodę. Im treningi będą dla dzieci ciekawsze, tym większe przyniosą efekty. więcej »

 • Platforma pozioma i skośna

  07.10.2013
  Platforma pozioma i skośna

  Platforma pozioma i skośna to dwa komplementarne elementy tworzące jeden przyrząd umożliwiający wykonywanie ćwiczeń mających na uwadze ochronę przed kontuzjami przede wszystkim stawów skokowo-goleniowych, jak i kolanowych. więcej »

 • KETTLEBELLS

  30.09.2013
  KETTLEBELLS

  Kettlebells żeliwne (dzwony) z podgumowanym spodem. To żeliwny odważnik z uchwytem używany niegdyś przez naszych dziadków przeżywa właśnie renesans popularności pod angielską nazwą kettlebell. To swoisty odważnik, który może zastąpić całą siłownię.  więcej »

 • BOSU

  28.09.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  BOSU

  Bosu (akronim „both sides up”) jest dwustronnym przyrządem stanowiącym unikalne połączenie piłki i stepu. BOSU może być wykorzystane do ćwiczeń z zakresu treningu funkcjonalnego z naciskiem na stabilizację obręczy barkowej i stawów biodrowych. więcej »

 • Piłki stabilizacyjne gimnastyczne

  26.09.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Piłki stabilizacyjne gimnastyczne

  Piłka doskonale sprawdza się do ćwiczeń stabilizacyjnych i funkcjonalnych. Trwałe piłki gumowe z ABS o średnicy ok. 60  cm mają szerokie zastosowanie między innymi w treningu piłki siatkowej. więcej »

 • Paletka, radar, płotek, czyli jak uatrakcyjnić trening siatkarski?

  Paletka, radar, płotek, czyli jak uatrakcyjnić trening siatkarski?

  Sprzęt używany na treningu to nie tylko piłka i siatka. Zobacz, z jakich przyborów możesz korzystać w trakcie przygotowań do gry w siatkówkę.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice