Czy wiesz, że ... najniższą siatkarką uczestniczącą w Mistrzostwach Eurpoy Kobiet 2009 była reprezentantka Włoch Paola Cardullo – 162 cm wzrostu.

Aplikacja 3D - siatkówka w XXI wieku

Przygotowaliśmy aplikację, która pomoże w organizacji różnego rodzaju pokazów, treningów, czy prezentacji. Pomoże przedstawić strategię, układ zawodników na boisku i wreszcie w ciekawy, nowoczesny i przejrzysty sposób przedstawi plan ataku na stronę przeciwną.

Jakie możliwości oferuje nasza aplikacja? 
  • tworzenie układu zawodników w różnych pozycjach siatkarskich (baza pozycji będzie nieustannie rozwijana o kolejne, póki co przygotowaliśmy kilka pozycji bazowych)
  • stworzenie prezentacji lotu piłki pomiędzy zawodnikami oraz na stronę przeciwną (tor przedstawiony w formie krzywej)
  • zapis stworzonego przez siebie układu do pliku, co w przyszłości daje możliwość ponownego załadowania układu do pamięci i pracę na danym układzie, bez konieczności układania zawodników od początku
  • każdy zawodnik posiada własny podpis (możemy nazwać zawodników wg. np. nazwisk poszczególnych zawodników), w ten sposób na boisku wygenerowanym w aplikacji mamy dokładne odwzorowanie rzeczywistości, włącznie z osobami na boisku
  • bardzo bogaty zakres konfiguracji programu - możliwość dowolnego ustawiania kąta widzenia kamery, ustawianie toru lotu piłki oraz pozycji piłki na tym torze
  • zaawansowany sposób przetwarzania obrazu w 3D

Ile to kosztuje?

Aplikacja udostępniona jest na dzień dzisiejszy bezpłatnie. To dodatkowy prezent i dodatek dla naszych zalogowanych / zarejestrowanych użytkowników. Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnego konta - stwórz je w przeciągu kilku minut i ciesz się swobodą, jaką daje przygotowany przez nas program.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO APLIKACJI

Jesteśmy oczywiście otwarci na wszelkie uwagi - prosimy je zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego (kliknij tutaj, aby przejść do formularza).

Wszelkie uwagi można także zgłaszać w systemie dyskusji, który znajduje się poniżej. Pojawiające się opinie i sugestie są na bieżąco moderowane przez obsługę portalu, prosimy zatem o rzeczowe i konkretne wypowiedzi.


Dyskusje użytkowników
5 komentarze

Zachęcam do zastanowienia się jak przenosić zawodników albo jak kamerę ustawiać, bo nie da się przenieść od razu zawodnika tylko kamerką się trzeba bawić :)

A poza tym to jest dobrze, może tylko to, że nie da się obrońcy obrócić w stronę piłki, ale to mniejszy problem ;)

Witam
W jaki sposób wprowadza się piłkę do gry?

Proszę wcisnąć klawisz CTRL (Control), wtedy przeciągnąć piłkę od zawodnika. To powinno pomóc. Pracujemy nad poprawą tej funkcjonalności, prosimy o cierpliwość.

Witam
W jaki sposób uaktywnić pozycję piłki? jedyne co mogę zrobić to ustawić zawodników .

nie mogę wejść w tą aplikację i z niej skorzystac

Dostęp do aplikacji tylko dla zalogowanych użytkowników
Dopóki nie zalogujesz się na koncie w naszym portalu nie będziesz mógł/a skorzystać z aplikacji.  Przejdź do rejestracji i stwórz swoje konto.
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice