Szkolenia


 • Spotkanie szkoleniowe w Rumi

  31.03.2015
  Spotkanie szkoleniowe w Rumi

  Na 10.04.2015 roku zaplanowano termin podpisania aktu inauguracyjnego Pomorskiej Akademii SOS przy XXI SLO w Gdańsku, lecz w kalendarzu jeszcze przed tym dniem 28.03.2015r. odbyło się w Rumi spotkanie szkoleniowe.  więcej »

 • Szkolenie dla nauczycieli szkół podstawowych w Olsztynie

  05.02.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie dla nauczycieli szkół podstawowych w Olsztynie

  W dniu 23.01.2015 r. w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym działającym w Gimnazjum Nr 8 w Olsztynie odbyło się szkolenie nauczycieli wychowania fizycznego. W szkoleniu uczestniczyli nauczyciele szkół podstawowych uczestniczących w projekcie Akademii S.O.S. więcej »

 • Prezentacja trenażerów na szkoleniu w Szamotułach

  04.02.2015
  Prezentacja trenażerów na szkoleniu w Szamotułach

  W dniu 4.02.2015 Siatkarski Ośrodek Szkolny w Gimnazjum nr 3 w Szamotułach zorganizował szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego z powiatu szamotulskiego dotyczące zastosowania trenażerów sportowych w nowoczesnym treningu siatkarskim. więcej »

 • Szkolenie: Zastosowanie trenażerów sportowych w nowoczesnym treningu siatkarskim

  29.01.2015
  Szkolenie: Zastosowanie trenażerów sportowych w nowoczesnym treningu siatkarskim

  Trenerzy Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Szamotułach zapraszają na bezpłatną konferencję metodyczno-szkoleniową, która odbędzie się w dniu 4 lutego br. w Hali Nałęcz przy Zespole Szkół nr 3. Zajęcia poprowadzą Weronika Nitek i Bartłomiej Synowiec. więcej »

 • Konferencja szkoleniowa w Kętrzynie

  14.12.2014
  Konferencja szkoleniowa w Kętrzynie

  19 listopada w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się konferencja szkoleniowa dla nauczycieli, trenerów i instruktorów piłki siatkowej z powiatu kętrzyńskiego. więcej »

 • Powiat Węgrowski wspiera system szkolenia

  26.11.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Powiat Węgrowski wspiera system szkolenia

  Zarząd powiatu węgrowskiego wychodząc naprzeciw rosnącym zainteresowaniem siatkówką od ponad roku finansuje dodatkowe szkolenie we wszystkich szkołach gimnazjalnych. więcej »

 • Wspólne szkolenie z Ośrodkiem Pracy Metodycznej w Gorzowie Wlkp

  21.11.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wspólne szkolenie z Ośrodkiem Pracy Metodycznej w Gorzowie Wlkp

  W dniu 15.11.2014r. Szkolny Ośrodek  Siatkarski przy Gimnazjum nr 3 w Gorzowie Wlkp. zorganizował warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego z powiatów gorzowskiego, strzelecko- drezdeneckiego, sulęcińskiego i międzyrzeckiego z podstaw nauczania piłki siatkowej. więcej »

 • Szkolenie S.O.S. w Ossie sukcesem organizatorów i uczestników

  23.10.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie S.O.S. w Ossie sukcesem organizatorów i uczestników

  Początek bieżącego tygodnia okazał się bardzo pracowity zarówno dla uczestników jak i organizatorów szkolenia nauczycieli                   i koordynatorów S.O.S. W poniedziałek i wtorek 20 /21 października  2014 roku w Ossie odbyła się tradycyjna coroczna konferencja szkoleniowa związana z realizacją  programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • Szkolenie - filozofia nauczania siatkówki młodzieżowej reprezentacji Rosji

  12.09.2014
  Szkolenie - filozofia nauczania siatkówki młodzieżowej reprezentacji Rosji

  Coaching Sport we współpracy z Akademią Polskiej Siatkówki i Rosyjską Federacją Siatkówki, zapraszają na Międzynarodową konferencję nauczycieli i trenerów piłki siatkowej, 22.09.2014 r. Trenerzy reprezentacji Rosji juniorów przedstawią sposób nauczania siatkówki w Rosji, uważanej za jedną z najlepszych szkół na świecie. więcej »

 • Świętokrzyskie spotkania szkoleniowe po raz szósty

  06.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Świętokrzyskie spotkania szkoleniowe po raz szósty

  23 maja w Kielcach w S.O.S. X LO w ramach projektu Świętokrzyskie Mini Volley Cup została przeprowadzona po raz szósty kursokonferencja  dla nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów z piłki siatkowej z cyklu „Świętokrzyskie Spotkania z Siatkówką”. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice