Archiwum webinarów

 • Webinar 15.04.2021- Równowaga mentalna - droga do sukcesu

  13.04.2021
  Webinar 15.04.2021- Równowaga mentalna - droga do sukcesu

  Webinarowy czwartek, godz. 14.00 z Przemkiem Pieczyńskim i Tomkiem Wilczewskim. Podczas webinaru dowiesz się jak istotna w rozwoju zawodnika/zawodniczki jest równowaga mentalna? Jak szerokim i holistycznym pojęciem jest równowaga mentalna i z jakich komponentów się składa? Otrzymasz odpowiedź na pytanie: Czy osiągnięcie równowagi mentalnej gwarantuje zdobywanie sukcesów w sporcie? Serdecznie zapraszamy więcej »

 • Webinar 8.04.21. godz. 14.00 Profilaktyka treningowa

  07.04.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 8.04.21. godz. 14.00 Profilaktyka treningowa

  Zapraszamy na cotygodniowy webinar. Bartek Groffik zaprosił tym razem doświadczonego fizjoterapeutę Eliasza Zientara. Tym razem zostanie poruszone zagadnienie profilaktyki treningowej w świetle regeneracji i jej wpływu na aplikacje obciążeń treningowych. Poprawnie przeprowadzona regeneracja zmniejsza ryzyko odniesienia kontuzji czy też przeciążeń, a ponadto zwiększa procesy odpornościowe organizmu. Szerzej ten temat rozwiniemy już w najbliższy czwartek.  więcej »

 • Webinar: Wizja i misja prof. Tadeusza Hucińskiego

  31.03.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar: Wizja i misja prof. Tadeusza Hucińskiego

  Najbliższe szkolenie online 1 kwietnia 2021r o godz. 14.00 chcielibyśmy oddać wyjątkowej osobie, trenerowi ponad podziałami i ponad dyscyplinami. W webinarze Przemysłąwa Pieczyństkiego z Tomaszem Wilczewskim, porozmawiamy o trenerze, prof. Tadeuszu Hucińskim. Jaki był Profesor, co się stało, że zaczął myśleć i pracować inaczej niż większość trenerzów, co odkrył i co zostawił dla kolejnych pokoleń trenerów. Nie wspominamy naszego Przyjaciela, tylko tworzymy dalszy ciąg Jego wizji i misji! więcej »

 • Webinar z Jackiem Nawrockim

  24.03.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar z Jackiem Nawrockim

  Webinar przełożony na 29.03  o godz. 14.00. Webinar prowadzi Piotrek Olenderek. Tym razem tematem spotkania będzie umiejętność podejmowania decyzji podczas gry.  Jacek Nawrocki podzieli się swoimi uwagami na temat obserwacji działań zawodników z punktu widzenia podejmowania decyzji. Poruszany będzie temat realizacji założeń treningowych jak i analizy wynikającej z opracowań statystycznych meczów. więcej »

 • Webinar 18.03 godz. 14.00 Pierwszy krok biegowy

  17.03.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 18.03 godz. 14.00 Pierwszy krok biegowy

  Bartek Groffik zaprasza na kolejny webinar w ramach działań projektu SOS. Podczas webinaru omówimy zagadnienia odnoszące się do tzw. rozgrzewki lekkoatletycznej oraz zastosowanie poszczególnych jej komponentów w treningu siatkarskim z punktu widzenia przygotowania motorycznego. Zostanie również poruszona kwestia pierwszego kroku biegowego, jako kluczowego elementu lokomocyjnego. więcej »

 • Webinar 11.03.2021 DEPRESJA U SPORTOWCÓW

  10.03.2021
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 11.03.2021 DEPRESJA U SPORTOWCÓW

  Zapraszamy jak zwykle o godz. 14.00. Prowadzą Przemek PIECZYŃSKI i Mariusz RÓŻAŃSKI. Pełny tytuł DEPRESJA WŚRÓD SPORTOWCÓW W CZASIE PANDEMII. Słyszymy, że brakuje miejsc w szpitalach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży, dlatego w tym okresie problem zdrowia psychicznego jest priorytetowy. Podczas Webinaru dowiesz się jakie są najczęściej występujące objawy depresji wśród dzieci i młodzieży uprawiającej sport. Zapoznasz się jak pomóc swoim podopiecznym przełamać stany depresyjne i móc zrealizować cele sportowe. więcej »

 • Webinar 4.03. godz. 14.00 CZYTANIE GRY

  03.03.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 4.03. godz. 14.00 CZYTANIE GRY

  Webinar poświęcony zagadnieniu CZYTANIA GRY. Prowadzący pokażą różne aspekty tego zagadnienia, zarówno te  które na bieżąco może wychwycić trener, jak i te wynikające z analizy statystyk. Webinar poprowadzą Piotrek Olenderek i Sebastian Pawlik. Będzie to próba analizy zachowania zawodnika w ataku, bloku i obronie pod kątem umiejętności obserwacji istotnych szczegółów w działaniu rywala. Uwagi mogą posłużyć trenerom do efektywnego stawiania zadań na treningu uwzględniających tą niezwykle istotną umiejętność w grze. więcej »

 • Webinar 25.02.21 godz.14.45

  24.02.2021
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 25.02.21 godz.14.45

  REGENERACJA SPORTOWCA A ZDROWE ODŻYWIANIE - Często naszą całą uwagę skupiamy na tym, co wydarza się na treningu, a umyka nam proces regeneracji. To czy kolejny trening możemy wykonać na 100 %  możliwości, ściśle zależy od  tego,  czy  w  pełni  zregenerowaliśmy  się  po uprzednio   przeprowadzonym   treningu. Podczas webinaru dowiesz się co odgrywa istotną rolę  i jakie znaczenie ma zbilansowane, zdrowe odżywianie w procesie regeneracji sportowca. Serdecznie zapraszają Mariusz Różański i Przemek Pieczyński więcej »

 • Webinar z Piotrem Olenderkiem (18.02, godz. 14.00)

  16.02.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar z Piotrem Olenderkiem (18.02, godz. 14.00)

  Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Olenderkiem, które prowadzi Konrad Cop. Piotrek to jeden z najbardziej docenianych polskich statystyków mający za sobą również karierę trenerska. Jest on współtwórcą polskiego programu statystycznego VolleyStation. Siatkarskie Ośrodki Szkolne będą wymagały od swoich Ośrodków pracy w tym programie i umiejętności korzystania z jego zasobów.  więcej »

 • Webinar 12.02.21 (tym razem w piątek) godz. 14.30

  09.02.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 12.02.21 (tym razem w piątek) godz. 14.30

  Zapraszamy na kolejny webinar, którego tematem jest Współpraca trenera piłki siatkowej z trenerem motoryki. Miejscem do którego Was zaproszą prelegenci Artur Wójcik i Bartek Groffik będzie Twardogóra. Na przykładzie Kadry U-16 dziewcząt zostanie przedstawiony spójny program przenikania się treści dotyczących przygotowania motorycznego i technicznego w piłce siatkowej. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice