Archiwum webinarów

 • Zbilansowana dieta a problem objadania się w sporcie.

  15.12.2020
  • Publikacja posiada materiał video
   Zbilansowana dieta a problem objadania się w sporcie.

  Webinar, czwartek 17.12 godz. 14.00, przeprowadzimy w świątecznej atmosferze w tercecie: Bartek Groffik, Mariusz Różański i Przemysław Pieczyński. Świąteczna dietetyka sportowa będzie pretekstem do dyskusji i podsumowań minionego "covidowego" roku. Będziemy zapraszać trenerów i ich podopiecznych do otwarcia się i nowego postrzegania proponowanych przez nas rozwiązań w zakresie przygotowania motorycznego, zbilansowanej diety i treningu mentalnego. Serdecznie zapraszamy. więcej »

 • Trenerskie style komunikowania się - kara i nagroda w sporcie

  09.12.2020
  • Publikacja posiada materiał video
  Trenerskie style komunikowania się - kara i nagroda w sporcie

  Webinar 10.12.2020 godz.14.00.   Przemysław Pieczyński z Anną Ingarden poprowadzą webinar poruszający trenerskie style komunikowania się w sporcie i ich wpływ na motywację zawodników/zawodniczek do procesu uczenia się. Dzięki webinarowi dowiesz się w jaki sposób pobudzany jest niepożądany układ kary, a w jakich okolicznościach uruchamiany neuronalny układ nagrody. więcej »

 • Webinar 03.12 o godz. 13.00 z Bartkiem Groffikiem i jego gośćmi

  03.12.2020
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 03.12 o godz. 13.00 z Bartkiem Groffikiem i jego gośćmi

  Temat webinaru „Kształtowanie przyspieszenia w poruszaniu liniowym". Gość: Wojciech Kosendiak, trener sprinterów LA, były reprezentant Polski w dwóch dyscyplinach sportu, były członek kadry olimpijskiej.Treść: będzie omawiane znaczenie przyspieszenia w poruszaniu liniowym, które jest niezwykle istotnym elementem w nabiegu do wyskoku. Ponadto zostaną przedstawione ćwiczenia kształtujące przyspieszenie w oparciu o ćwiczenia sprinterskie wykorzystywane w LA i przygotowaniu motorycznym w siatkówce. więcej »

 • Webinar - PIĄTEK 27.11 godz. 14.00 GREK DEA Indywidualizacja w siatkówce w dobie COVID

  25.11.2020
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar - PIĄTEK 27.11 godz. 14.00 GREK DEA Indywidualizacja w siatkówce w dobie COVID

  Greg Dea - Indywidualizacja i zastosowanie protokołu prewencji urazów w siatkówce w dobie  pandemii COVID. Grek Dea pochodzi z Australii, fizjoterapeuta chińskiej reprezentacji siatkówki kobiet w latach 2014-2016, zdobywca World Cup 2015, twórca programu prewencji kontuzji opartego o wzorce ruchowe w siatkówce, wykładowca FMS i SFMA, przez ponad 10 lat związany z liderem wśród firm zajmujących się przygotowaniem motorycznym w USA - EXOS. Piątek 27.11 godz. 14.00 więcej »

 • Szkolenie dla nauczycieli i trenerów - jesień 2020

  10.11.2020
  • Publikacja posiada materiał video
  Szkolenie dla nauczycieli i trenerów - jesień 2020

  Zapraszamy na coroczną Konferencję dla nauczycieli i trenerów. Tym razem w formie przekazu zdalnego.  Wykłady mają charakter przekrojowy, dotyczą pracujących z grupami młodzieżowymi na różnych szczeblach. Tematyka porusza aktualne problemy. Uczestnictwo obowiązkowe.  więcej »

 • Webinar 12.11.2020 godz. 14.00 - Budowania właściwego nastawienia w czasie pandemii

  10.11.2020
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 12.11.2020 godz. 14.00 - Budowania właściwego nastawienia w czasie pandemii

  Kolejny webinar o tematyce psychologicznej, czwartek 12.11.2020 godz. 14.00. Temat: Budowania właściwego nastawienia w czasie pandemii Bez takiego nastawienia trudno jest zachęcić swoich zawodników do pracy indywidualnej, pracy zdalnej, pracy w domu.      więcej »

 • Znaczenie regeneracji oraz treningu po sezonie/głównej imprezie

  03.11.2020
  • Publikacja posiada materiał video
  Znaczenie regeneracji oraz treningu po sezonie/głównej imprezie

  Po wakacyjnej przerwie wznawiamy webinary. Najbliższy odbędzie się 05.11.2020 o godz. 14.00.Podczas webinaru przedstawimy znaczenie regeneracji w mikrocyklu treningowym w okresie startowym oraz po zakończeniu sezonu. Ponadto poruszony będzie temat treningu w okresie roztrenowania i jego znaczenie w kontekście przygotowania zawodników do kolejnego sezonu. więcej »

 • Webinar 16 - Jak przygotować się do sezonu?

  18.06.2020
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 16 - Jak przygotować się do sezonu?

  Bartek Groffik tym razem zbierze dotychczas zaprezentowane materiały i wraz ze swoim gościem omówi przygotowanie się do sezonu. więcej »

 • Webinar 15 - Siatkówka młodzieżowa

  18.06.2020
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 15 - Siatkówka młodzieżowa

  Na kolejny webinar zaprasza Zdzisław Gogol i Bartek Groffik. Gośćmi Zdzisława Gogola będzie Darek Daszkiewicz oraz Roman Palacz, trenerzy pasjonaci z bogatym doświadczeniem w pracy z różnymi grupami, pracujący w Ośrodkach i tworzących Ośrodki. Temat oscylował będzie wokół siatkówki młodzieżowej poprzez pryzmat gry seniorskiej. więcej »

 • Webinar 14 - WIDZENIE PERYFERYJNE

  17.06.2020
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 14 - WIDZENIE PERYFERYJNE

  WIDZENIE PERYFERYJNE ORAZ "CZYTANIE GRY" - Przemek PIECZYŃSKI, Goście: Ariel Fijoł, Grzegorz Wisz. Podczas nauki jakiejś czynności odwołujemy się na początku głównie do czucia wewnętrznego, w dalszej kolejności, to postrzeganie oddalamy od siebie, kierujemy go na zewnątrz. I tutaj widzenie peryferyczne dostarcza nam bodźców z "pogranicza", które mogą być istotne na decyzje podejmowane przez zawodnika. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice