Szkolenia


 • Konferencja szkoleniowa w Kętrzynie

  29.03.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konferencja szkoleniowa w Kętrzynie

  W dniu 24.03.2014 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie odbyło się szkolenie metodyczne dla nauczycieli wychowania fizycznego szkół podstawowych i gimnazjów. więcej »

 • Lekcja pokazowa w Kielcach

  28.03.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Lekcja pokazowa w Kielcach

  W sali sportowej S.O.S. ZSO Nr 12 w Kielcach odbyła się lekcja pokazowa dla nauczycieli wychowania fizycznego w Kielcach- poprowadzona przez Agatę Makaryk wraz z I klasą S.O.S. oraz uczniami klas V i VI SP Nr 24. więcej »

 • Szkoleniowe warsztaty w Golubiu Dobrzyniu

  23.03.20141 wypowiedź
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkoleniowe warsztaty w Golubiu Dobrzyniu

  W dniu 11.03.2014 r w hali sportowej  Zespołu Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu zostało przeprowadzone szkolenie dla nauczycieli z Golubia - Dobrzynia oraz pobliskich miejscowości: Kowalewa Pomorskiego, Radomina i Ciechocina więcej »

 • Szkoleniowa wyprawa do Cieszyna

  23.03.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkoleniowa wyprawa do Cieszyna

  W dniu 19.03 nauczyciele Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Jastrzębiu-Zdroju zorganizowali konferencję metodyczno-szkoleniową w Szkole Podstawowej nr 3 w Cieszynie. więcej »

 • Lubuskie szkolenia w stolicy winobrania

  19.03.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Lubuskie szkolenia w stolicy winobrania

  Siatkarskie Ośrodki  Szkoleniowe przy Liceum Ogólnokształcącym w Sulechowie  i  VII Liceum Ogólnokształcącym  w Zielonej Górze  w dniu 13 marca  2014 w  hali widowiskowo- sportowej  przy ul prof. Szafrana 6 zorganizował warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli wychowania fizycznego, instruktorów i trenerów piłki siatkowej.  więcej »

 • Szkolenie dla nauczycieli w pilskim LO

  13.03.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie dla nauczycieli w pilskim LO

  W dniu 10 marca w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym Chłopców przy Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile odbyło się szkolenie metodyczne dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów. więcej »

 • Szkolenie siatkarskie w Kętach

  07.03.2014
  Szkolenie siatkarskie w Kętach

  W dniu 24 lutego 2014r. w hali OSiR w Kętach odbyło się szkolenie metodyczne dla nauczycieli wychowania fizycznego z powiatu oświęcimskiego (głównie z Gminy Kęty) oraz z powiatu bielskiego (Gmina Porąbka), zainteresowanych piłką siatkową. więcej »

 • S.O.S. Zielona Góra zaprasza na warsztaty szkoleniowe

  05.03.2014
  S.O.S. Zielona Góra zaprasza na warsztaty szkoleniowe

  Siatkarski Ośrodek Szkolny przy VII Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze i Liceum Ogólnokształcącym w Sulechowie zaprasza  w dniu 13 marca 2014 do hali widowiskowo-sportowej  przy ul. Prof. Szafrana 6 w Zielonej Górze na godzinę 09.00 nauczycieli wychowania fizycznego, instruktorów i trenerów piłki siatkowej na warsztaty szkoleniowe. więcej »

 • Konferencja szkoleniowa S.O.S. Kędzierzyn Koźle

  19.02.2014
  Konferencja szkoleniowa S.O.S. Kędzierzyn Koźle

  W dniu 4.02.2014 r. w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się konferencja szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • S.O.S. Andrychów szkoli nauczycieli

  12.02.2014
  S.O.S. Andrychów szkoli nauczycieli

  W dniu 29 stycznia 2014 r. odbyło się kolejne szkolenie w ramach doskonalenia nauczycieli wychowania fizycznego. Tematem zajęć była nauka ataku. Ćwiczenia prezentowali uczniowie klas I i II objęci programem S.O.S. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

KONSULTACJA WOJEWÓDZKA ROCZNIKA 2008 DZIEWCZĄT -ŚLĄSK.
11 pażdziernika w hali Ośrodka Wypoczynkowego "ODYS" w Tresnej odbyła się konsultacja Wojewódzka Dziewczat rocznika 2008. Konsultacja obejmowała Testy motoryki oraz ocene umiejętnosci Technicznych . Testy przeprowadzili trenerzy S.O.S. wraz z koordynatorami i fizjoterapeuta.
konsultacja miała na celu wyłonienie reprezetantów na Konsultacje Wojewódzka Regionu Zachód w Twardogorze.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice