OSTATNIE SPOTKANIA „LEKCJI WF Z MISTRZEM” W 2021 ROKU ZA NAMI!


W dwóch kołobrzeskich szkołach nr 6 i 7 odbyły się ostatnie w 2021 roku dwie „Lekcje WF z Mistrzem”.

W Kołobrzegu w zajęciach uczestniczyło około 150 dzieci, a Mistrzynią była Monika Brzostek – siatkarka plażowa, siedmiokrotna mistrzyni Polski, medalistka mistrzostw świata juniorów, mistrzostw Europy do lat 23, oraz Mistrzostw Europy w Klagenfurcie w 2015. MVP Orlen Finału Mistrzostw Polski 2015 i 2016 oraz uczestniczka letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016. W marcu 2018 roku zdobyła złoty medal pierwszych w historii oficjalnych Mistrzostwach Polski w siatkówce na śniegu rozgrywanych w Białce Tatrzańskiej.

Zajęcia rozpoczęły się od uroczystego przedstawienia gościa specjalnego, przywitania uczniów przez dyrektora, a po przemówieniu nastąpiło uroczyste przekazanie dwóch piłek oraz siatki ufundowanej przez sponsora projektu -  PKN Orlen. Warsztaty były podzielone na część oficjalną i praktyczną. Pani Monika opowiedziała dzieciom o początkach przygody z siatkówką. Podzieliła się doświadczeniami i swoimi przygodami. Po części prelekcyjnej zaproszono dzieci do wspólnej  rozgrzewki oraz treningu z mistrzem. Monika Brzostek dopasowała ćwiczenia do poziomu sportowego uczestników, tak aby zachęcić ich do uprawiania siatkówki. Na zakończenie wszystkie dzieci wraz z Mistrzem zakończyła cześć praktyczną wspólnym zdjęciem, po którym przyszedł czas na autografy oraz indywidualne rozmowy.

Źródło: pzps.pl/ informacja prasowa

    DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice