Rozgrywki mistrzowskie


 • XIX Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Kinder+ Sport

  14.06.2013
  XIX Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Kinder+ Sport

  XIX Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Kinder+ Sport odbędzie się w dniach 1-2.07.2013 r. w Drzonkowie w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 20. więcej »

 • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Kobiet

  10.06.2013
   Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Kobiet

  Prezentujemy Państwu wyniki turnieju eliminacyjnego do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Siatkowej Kobiet, który odbył się w dniach 6-9 czerwca 2013 r. w Rawie Mazowieckiej. więcej »

 • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców

  10.06.2013
  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców

  Prezentujemy Państwu wyniki turnieju eliminacyjnego do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  w Piłce Siatkowej Chłopców, który odbył się w dniach 6-9 czerwca 2013 r. w Proszowicach. więcej »

 • Resovia Mistrzem Polski Kadetów

  27.05.2013
  Resovia Mistrzem Polski Kadetów

  W finale mistrzostw Polski kadetów rozgrywanych w Proszowicach Resovia Rzeszów pokonała Jastrzębski Węgiel 3:2. KS Metro Warszawa pokonał AZS UWM Olsztyn 3:2 w meczu o brązowy medal. MVP turnieju został Mateusz Jóźwik (AKS V LO Resovia Rzeszów). więcej »

 • Energa Gadenia - Mistrzynie Polski Kadetek

  27.05.2013
  Energa Gadenia - Mistrzynie Polski Kadetek

  W finale mistrzostw Polski kadetek najlepsze okazały się siatkarki z Gdańska. Zawodniczki z Pomorza pokonały zespół Orła Malbork 3:2. Brązowe medale zawisły zaś na szyjach pałacanek z Bydgoszczy. W półfinale UKS Orła Malbork wyeliminował Impel Gwardię Wrocław z walki o finał, a  Energa Gedania Gdańsk wyeliminowała  KS Pałac Bydgoszcz. więcej »

 • Nowotomyska Liga Światowa

  23.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Nowotomyska Liga Światowa

  Po kapitalnym, pełnym emocji finale Resovia pokonała MOS Wolę Warszawa 2:1. Z brązowym medalem Nowy Tomyśl opuścił Serbinów Biała Podlaska, a miejscowy Kangur zajął siódme miejsce. więcej »

 • Finały Mistrzostw Polski Młodzików 2013

  13.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Finały Mistrzostw Polski Młodzików 2013

  W dniach 17-19 maja 2013 odbędą się Finały Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej chłopców. Polski Związek Piłki Siatkowej powierzył organizację tego wydarzenia Międzyszkolnemu Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu "Kangur" Nowy Tomyśl. więcej »

 • Mistrzostwa Polski Juniorów

  18.04.2013
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Mistrzostwa Polski Juniorów

  W dniach 20-24 marca 2013 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku odbyły się finały Mistrzostw Polski juniorów w sezonie 2012/13. W tym roku PZPS, po raz pierwszy w drodze otwartego konkursu, przyznał organizację finałów MPJ klubowi LTS Feniks Leżajsk. więcej »

 • KADRA JUNIORÓW NA ZGRUPOWANIU W KLESZCZOWIE

  W poniedziałek w Kleszczowie rozpoczęło się zgrupowanie kadry juniorów, która przygotowuje się do mistrzostw świata U21 w Bahrajnie. Zostaną one rozegrane od 18 do 27 lipca. Wcześniej podopieczni trenera Michała Bąkiewicza byli na obozach w Zakopanem i Spale. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice