Rozgrywki mistrzowskie


 • Mistrzostwa EEVZA: wyniki

  26.11.2013
  Mistrzostwa EEVZA: wyniki

  Polska pokonała w Krośnie Rosję 3:2 w finale Mistrzostw Wschodnioeuropejskiej Regionalnej Federacji w piłce siatkowej juniorek (EEVZA). Trzecie miejsce zajęła Estonia, a czwarte Łotwa. więcej »

 • Polskie juniorki mistrzyniami EEVZA

  25.11.2013
  Polskie juniorki mistrzyniami EEVZA

  Polska pokonała w Krośnie Rosję 3:2 (25:23, 25:22, 15:25, 16:25, 15:12) w finałowym meczu Mistrzostw Wschodnioeuropejskiej Regionalnej Federacji w piłce siatkowej juniorek (EEVZA), Trzecie miejsce zajęła Estonia, a czwarte Łotwa. więcej »

 • Piotr Kantor i Bartosz Łosiak ze złotym medalem MEJ

  19.08.2013
  Piotr Kantor i Bartosz Łosiak ze złotym medalem MEJ

  Piotr Kantor i Bartosz Łosiak pokonali w Warnie Larsa Fredrika Tvinde i Hendrika Nikolai Mola (Norwegia) 2:0 w finałowym meczu mistrzostw Europy Juniorów do 23 lat. W Warnie na trzecim stopniu podium stanęli Maciej Kosiak i Maciej Rudol. więcej »

 • MŚ kadetek: Polki zakończyły na 7. miejscu

  06.08.2013
  MŚ kadetek: Polki zakończyły na 7. miejscu

  W ostatnim swoim spotkaniu na mistrzostwach świata kadetek reprezentantki Polski pokonały 3:1 Dominikanę. Biało-czerwone zajęły ostatecznie w Tajlandii siódme miejsce, odnosząc pięć zwycięstw i trzykrotnie przegrywając. więcej »

 • MŚ kadetek: Polki pokonały Portoryko i są w ćwierćfinale

  02.08.2013
   MŚ kadetek: Polki pokonały Portoryko i są w ćwierćfinale

  Być może wcześniejsza niż zwykle pora rozgrywania meczu sprawiła, że Polki przystąpiły do niego nieco bojaźliwie. Biało-czerwonym brakowało skutecznych ataków, niepewnie grały również w przyjęciu i po autowym ataku Malwiny Smarzek przegrywały już 6:8.  więcej »

 • Kadetki wyleciały na mistrzostwa świata

  21.07.2013
  Kadetki wyleciały na mistrzostwa świata

  Dzisiaj z Warszawy do Tajlandii na mistrzostwa świata kadetek wyleciały nasze młode siatkarki. Podopieczne trenera Grzegorza Kosatki w sobotę wróciły z Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy, gdzie zajęły szóste miejsce.  więcej »

 • EYOF: kadeci ze srebrem, kadetki szóste

  20.07.2013
  EYOF: kadeci ze srebrem, kadetki szóste

  Nie udało się reprezentacji Polski kadetów zrewanżować Rosjanom za finał mistrzostw Europy. Biało-czerwoni w meczu o złotym medal Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy przegrali 3:1. Polskie kadetki po porażce z reprezentacją Włoch zajęły w zawodach szóstą lokatę.  więcej »

 • Łukasz Hertel: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

  17.07.2013
  Łukasz Hertel: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

  Jedną z osób, która w dużym stopniu przyczyniła się do wicemistrzostwa Europy kadetów oraz brązowego medalu mistrzostw świata kadetów jest fizjoterapeuta – Łukasz Hertel.  – Nasza ciężka praca została wynagrodzona i mamy powody do radości – powiedział. więcej »

 • OOM: Triumf zespołów z województwa śląskiego i pomorskiego

  15.07.2013
  OOM: Triumf zespołów z województwa śląskiego i pomorskiego

  Od środy do niedzieli w Łodzi i Rawie Mazowieckiej odbywały się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki województwa pomorskiego, a wśród chłopców triumfowali siatkarze z województwa śląskiego. więcej »

 • Bartosz Bućko: medal MŚ to duży sukces

  12.07.2013
  Bartosz Bućko: medal MŚ to duży sukces

  7 lipca w Meksyku reprezentacja Polski kadetów wywalczyła brązowy medal mistrzostw świata. – To wielkie osiągnięcie i bardzo się z niego cieszymy – powiedział  po turnieju kapitan kadry Bartosz Bućko. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice