Archiwum publikacji


 • Pielgrzymka młodych talentów siatkarskich do Częstochowy

  14.05.2013
  Pielgrzymka młodych talentów siatkarskich do Częstochowy

  W dniach 8 i 9 maja 2013 r. najbardziej utalentowana młodzież z predyspozycjami do siatkówki z województw śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego ucząca się w I i II klasie gimnazjalnej uczestniczyła w częstochowskiej sportowej pielgrzymce na rozgrywki regionalne Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • Pielgrzymka młodych talentów siatkarskich do Częstochowy

  14.05.2013
  Pielgrzymka młodych talentów siatkarskich do Częstochowy

  Najbardziej utalentowana młodzież z predyspozycjami do siatkówki z województw śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego ucząca się w I i II klasie gimnazjalnej uczestniczyła w dniach 8 i 9 maja 2013 w częstochowskiej sportowej pielgrzymce na rozgrywki regionalne Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • Finały Mistrzostw Polski Młodzików 2013

  13.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Finały Mistrzostw Polski Młodzików 2013

  W dniach 17-19 maja 2013 odbędą się Finały Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej chłopców. Polski Związek Piłki Siatkowej powierzył organizację tego wydarzenia Międzyszkolnemu Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu "Kangur" Nowy Tomyśl. więcej »

 • Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Malborku

  13.05.2013
  Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Malborku

  W dniach 10 – 12 maja 2013 roku rozegrany został kolejny Regionalny Turniej Talentów  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych chłopców i dziewcząt. Gospodarzem Turnieju było miasto Malbork, w którym znajdują się szkoły objęte programem S.O.S. - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 oraz Gimnazjum nr 3. więcej »

 • Ministerialny projekt Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Gimnazjum nr 3 i II LO w Elblągu

  10.05.2013
  Ministerialny projekt Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Gimnazjum nr 3 i II LO w Elblągu

  Projekt Siatkarskich Ośrodków Szkolnych jest największym w polskim sporcie projektem szkolenia młodzieży realizowanym przez Polski Związek Piłki Siatkowej na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki. Jesteśmy beneficjentem tego projektu od roku 2012 r. i kontynuujemy szkolenie w roku 2013/2014. więcej »

 • Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - duży sukces skarżyszczan

  30.04.2013
  Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - duży sukces skarżyszczan

  W dniach 27-28 kwiecień w Krakowie odbył się Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.Znakomicie spisała się reprezentacja województwa świętokrzyskiego w skład której weszło 9 zawodników S.O.S przy Gimnazjum Nr 1 w Skarżysku - Kamiennej,która okazała się najlepsza w turnieju. więcej »

 • Indywidualny program nauczania nauczyciela WF

  Indywidualny program nauczania nauczyciela WF

  Jeśli chcemy uzyskać większą ilość lekcji wychowania fizycznego poświęconych nauczaniu siatkówki w szkołach to optymalnym rozwiązaniem do tego jest opracowanie przez poszczególnych nauczycieli a później przyjęcie przez Radę Pedagogiczną szkoły Indywidualnego Program Nauczania w ramach realizowanych lekcji WF. więcej »

 • Turniej S.O.S. w Jarosławiu

  29.04.2013
  Turniej S.O.S. w Jarosławiu

  W dniach 27-29 kwietnia 2013 r. w Jarosławiu rozegrany został Ogólnopolski Turniej piłki siatkowej dziewcząt z udziałem zespołów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • Województwo podkarpackie z pucharem za I miejsce w turnieju

  28.04.2013
  Województwo podkarpackie z pucharem za I miejsce w turnieju

  I Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych zainaugurowano w krakowskim Gimnazjum nr 46 Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych.   więcej »

 • Turniej im. Złotej Drużyny Wagnera

  26.04.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Turniej im. Złotej Drużyny Wagnera

  W dniach 9-10 marca 2013 odbył się XXI Międzynarodowy Turniej im. Złotej Drużyny Huberta Wagnera w siatkówce dziewcząt i chłopców szkół średnich. Turniejowi patronował Polski Komitet Olimpijski, Federation International Cinema Television Sportifs i Gazeta Wyborcza.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice