Archiwum publikacji


 • Konferencja szkoleniowa w Zduńskiej Woli

  23.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Konferencja szkoleniowa w Zduńskiej Woli

  W dniu 5 czerwca 2013 r. w Zduńskiej Woli, w Publicznym Gimnazjum nr 5 odbędzie się kolejna konferencja szkoleniowa w województwie łódzkim dla nauczyciel szkół podstawowych i gimnazjalnych.  więcej »

 • Nowotomyska Liga Światowa

  23.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Nowotomyska Liga Światowa

  Po kapitalnym, pełnym emocji finale Resovia pokonała MOS Wolę Warszawa 2:1. Z brązowym medalem Nowy Tomyśl opuścił Serbinów Biała Podlaska, a miejscowy Kangur zajął siódme miejsce. więcej »

 • Turniej S.O.S. w Starym Sączu

  23.05.2013
  Turniej S.O.S. w Starym Sączu

  I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu. Gimnazjum im J. Słowackiego  w Starym   Sączu, MUKS Poprad, Polski Związek Piłki Siatkowej serdecznie zapraszają na I Ogólnopolski  Turniej  Klas,  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych o Puchar Starosty Nowosądeckiego Jana Golonki. więcej »

 • Mam jeszcze wiele rzeczy do zrobienia

  22.05.2013
   Mam jeszcze wiele rzeczy do zrobienia

  Wszyscy znają go z ekranów telewizji, ale mało kto wie, że jego największą pasją jest siatkówka. O siatkówce potrafi mówić bez przerwy, bo jak sam mówi jest z nią związany od ponad czterdziestu lat. O swojej córce, o ukochanym klubie sportowym, o emocjach specjalnie dla Młodzieżowej Akademii Siatkówki – Zygmunt Chajzer. więcej »

 • Program szkolenia dzieci i młodzieży

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Program szkolenia dzieci i młodzieży

  Publikacja adresowana jest do nauczycieli realizujących w szkole treści programowe z zakresu piłki siatkowej, choć z pewnością sięgną po nią także instruktorzy i trenerzy (szczególnie grup młodzieżowych) pracujący w sporcie. Może też stanowić podręcznik dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego. więcej »

 • Półfinał regionalny Ogólnopolskiego Turnieju Talentów S.O.S.

  21.05.2013
  Półfinał regionalny Ogólnopolskiego Turnieju Talentów S.O.S.

  W dniach 10 - 11 maja 2013 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie odbył się półfinał regionalny Pierwszego Ogólnopolskiego Turnieju Talentów S.O.S. Celem zawodów było wyłonienie 12 zawodniczek reprezentujących nasz region na Mistrzostwach Polski S.O.S. oraz powołane 20 osobowej reprezentacji, która weźmie udział w bezpłatnym obozie w okresie wakacji. więcej »

 • Najlepsi w makroregionalnym turnieju Talentów SOS

  20.05.2013
  Najlepsi w makroregionalnym turnieju Talentów SOS

  W dniach 7-8 maja w Częstochowie odbył się makroregionalny turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w którym świetnie spisali się chłopcy z Gimnazjum Sportowego w Nysie. W turnieju udział wzięły kadry wojewódzkie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z województw: opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego, lubuskiego. więcej »

 • Czas na organizację obozów sportowych dla uczniów

  20.05.2013
  Czas na organizację obozów sportowych dla uczniów

  Wakacje i ferie to doskonała okazja, aby zadbać o właściwy wypoczynek dzieci i młodzieży. Najważniejsze jest jednak, aby przygotowane przez organizatorów, a wybrane przez rodziców i dzieci formy wypoczynku nie tylko sprawiały radość i spełniały marzenia, ale miały także funkcję edukacyjną oraz pozostawiły w pamięci wspaniałe wspomnienia. więcej »

 • Odżywianie dzieci i młodzieży

  17.05.2013
  Odżywianie dzieci i młodzieży

  Okres młodzieńczy charakteryzują 3 cechy rozwojowe, które bezpośrednio wpływają na zapotrzebowanie energetyczne i na składniki pożywienia, a także duża wrażliwość nastolatków na spowodowanie zaburzeń w rozwoju, jeśli się tych zjawisk nie bierze pod uwagę w planowaniu całodziennego odżywiania. więcej »

 • Droga do finałów otwarta

  15.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Droga do finałów otwarta

  W Węgrowie zakończył się ostatni z pięciu półfinałów Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Tym razem miejscem rozgrywek była 3-sektorowa hala sportowa Zespołu Szkół Ponadgminazjalnych im. Jana Kochanowskiego, w którym prowadzona jest licealna klasa S.O.S. dla dziewcząt.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice