Archiwum publikacji


 • Nie podcinajmy uczniom skrzydeł

  21.09.2013
  Nie podcinajmy uczniom skrzydeł

  Reformowanie szkolnego systemu edukacji jest konieczne, zacznijmy, więc od siebie zmieniać małymi krokami rzeczywistość, w której przyszło nam wychowywać nowe pokolenia Polaków. Oto kilka praktycznych wskazówek dla nauczycieli wychowania fizycznego. więcej »

 • Turniej S.O.S. w Jarosławiu

  18.09.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Turniej S.O.S. w Jarosławiu

  W dniu 14.09.2013 na obiektach SOS – MOSiR Jarosław odbył się regionalny turniej klas III gimnazjum oraz klas I liceum (kategoria ligowa: kadetka); inaugurujący rok szkolny 2013/14 w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym w Jarosławiu.  więcej »

 • Trwa III edycja turnieju Orlik Volleymania

  18.09.2013
  Trwa III edycja turnieju Orlik Volleymania

  Na początku września rozpoczęła się III edycja ogólnopolskiego turnieju dla młodzieży Orlik Volleymania. Młodzi zawodnicy i zawodniczki przystąpili do walki o medale. Zawody rozgrywane są dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej. więcej »

 • Ćwiczenia stabilizacyjne

  17.09.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Ćwiczenia stabilizacyjne

  Ćwiczenia stabilizacyjne stanowią podstawową grupę ćwiczeń w piramidzie rozwoju motorycznego sportowca. Tworzą solidną bazę w układzie lędźwie/miednica/biodra do izolowanych ruchów w kończynach górnych lub dolnych. Zapraszamy do zapoznania się z zestawem ćwiczeń rekomendowanych przez dr Ryszarda Biernata. więcej »

 • Click&Scout - Rejestracja meczów

  Click&Scout - Rejestracja meczów

  "Click&Scout" to program statystyczny Data Volley. Jest to jeden z najpopularniejszych na świecie program do tworzenia statystyk i prowadzenia analizy gry. Obecnie program „Click&Scout” jest używany podczas meczów Młodej Ligi.  więcej »

 • Mistrzowski zegar w Katowicach

  11.09.2013
  Mistrzowski zegar w Katowicach

  Polski Związek Piłki Siatkowej oraz miasta współgospodarze mistrzostw świata w siatkówce w 2014 roku doceniając znaczenie tego wydarzenia dla promocji siatkówki wśród polskiej młodzieży zaplanowały wiele wydarzeń związanych z promocją zarówno turnieju jak i popularyzacją tej dyscypliny sportu. więcej »

 • Siatkarskie ośrodki bronią się same

  06.09.2013
  Siatkarskie ośrodki bronią się same

   W tym roku do programu dołączyło 8 kolejnych szkół w Polsce. W SOS-ach uczy się o ponad tysiąc młodych siatkarzy i siatkarek więcej niż w poprzednim roku szkolnym. Dziś wieluński ośrodek wizytował koordynator programu, Grzegorz Wagner, były siatkarz, potem trener, a obecnie członek zarządu PZPS-u. Rozmawiał z nim Krzysztof Krawczyk. więcej »

 • Rośnie zainteresowanie Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi

  05.09.2013
  Rośnie zainteresowanie Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi

  Onet.pl: Blisko 4300 uczniów w 136 gimnazjach i liceach rozpoczęło naukę w ramach programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Pomysłodawcy projektu liczą, że za pięć-sześć lat absolwenci S.O.S. pojawią się na boiskach ekstraklasy. więcej »

 • Rusza Turniej Orlik Volleymania 2013

  04.09.20131 wypowiedź
  Rusza Turniej Orlik Volleymania 2013

  Rusza kolejna edycja Turnieju ORLIK VOLLEYMANIA 2013. Turniej organizowany jest na terenie  16 województw, a rozgrywki prowadzone są na 64 Orlikach. W Turnieju udział biorą uczniowie I klasy gimnazjum oraz młodsi zawodnicy. więcej »

 • Inauguracja roku szkolnego Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  02.09.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Inauguracja roku szkolnego Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  W Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół nr 1 im. Piotra Skargi w Szamotułach  odbyła się centralna inauguracja roku szkolnego 2013/2014 Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice