Turnieje

 • XIX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej i Minisiatkówki

  15.07.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  XIX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej i Minisiatkówki

  W dniach 21-23 czerwca br. odbył się w Lublinie na Stadionie  KS Start Lublin XIX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej i Minisiatkówki. więcej »

 • IV Finałowy Turniej Programu Volleymania

  24.06.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  IV Finałowy Turniej Programu Volleymania

  15 czerwca 2013 r. odbył się czwarty i jednocześnie finałowy turniej Programu Volleymania 2013. Wzięło w nim udział ok. 300 uczennic z wrocławskich szkół podstawowych. Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta Wrocławia i Fundacja Młoda Gwardia. więcej »

 • MOS Wola najlepszy w Memoriale Arkadiusza Gołasia

  17.06.2013
  MOS Wola najlepszy w Memoriale Arkadiusza Gołasia

  W dniach 14-16 czerwca 2013 r. w Ostrołęce rozegrany został VIII Memoriał Arkadiusza Gołasia. Udział w turnieju wzięło 20 zespołów, najlepsi okazali się zawodnicy warszawskiego MOS-u Wola. Drużyny zostały podzielone na cztery grupy, w każdej po pięć zespołów. W finale zawodów zmierzyły się dwie drużyny z Warszawy. MOS Wola pokonał Metro Warszawa 2:0, w meczu o brązowy medal AKS Resovia Rzeszów pokonała 2:1 Olimp Ostrołęka.  więcej »

 • Marcin Komenda: Mistrz! Mistrz! Resovia!

  29.05.2013
  Marcin Komenda: Mistrz! Mistrz! Resovia!

  AKS V LO Resovia Rzeszów pokonała w finale mistrzostw Polski KS Jastrzębski Węgiel 3:2. – Do tej pory jestem w szoku i nie wierzę w to co się stało – mówił po meczu kapitan złotych medalistów Marcin Komenda. więcej »

 • Pielgrzymka młodych talentów siatkarskich do Częstochowy

  14.05.2013
  Pielgrzymka młodych talentów siatkarskich do Częstochowy

  Najbardziej utalentowana młodzież z predyspozycjami do siatkówki z województw śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego ucząca się w I i II klasie gimnazjalnej uczestniczyła w dniach 8 i 9 maja 2013 w częstochowskiej sportowej pielgrzymce na rozgrywki regionalne Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice