Turnieje

 • Orlik Volleymania 2013 na filmowo

  01.10.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Orlik Volleymania 2013 na filmowo

  Kamera Siatkarskich Ośrodków Szkolnych towarzyszyła finałowym turniejom Orlik – Volleymania rozgrywanym w Poznaniu w ostatni weekend września na trawiastych boiskach parku im. Jana Pawła II. więcej »

 • Maria Mróz: S.O.S. to jest super rozwiązanie

  30.09.2013
  Maria Mróz: S.O.S. to jest super rozwiązanie

  Drugie miejsce w turnieju ORLIK VOLLEYMANIA w kategorii dziewcząt wywalczyły zawodniczki Gedanii Gdańsk. – Cieszymy się ogromnie ze srebrnych medali chociaż muszę przyznać, że mały niedosyt pozostaje – powiedziała po finałowym meczu trenerka Gedanii Maria Mróz.  więcej »

 • Gimnazjum z projektu S.O.S. zwycięża w Orlik Volleymania 2013

  28.09.2013
  Gimnazjum z projektu S.O.S. zwycięża w Orlik Volleymania 2013

  Młodzi siatkarze Gimnazjum nr 3 Krotoszyn zostali Mistrzami Orlik Volleymanii w kategorii chłopców. Po emocjonującym Finale uczniowie Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego wygrali z drużyną G 48 i MOS Wola Warszawa. Trzecie miejsce przypadło drużynie SP 11 z Kędzierzyna Koźla.  więcej »

 • Krzysztof Ośliślok: pozytywny kop do ciężkiej pracy

  28.09.2013
  Krzysztof Ośliślok: pozytywny kop do ciężkiej pracy

  Brązowy medal w zakończonym w piątek turnieju finałowym Orlik Volleymania w Poznaniu, zdobyły zawodniczki OPP Gimnazjum Nr 1 z Kołobrzegu. – To dla nas duży sukces – przyznał trener Krzysztof Ośliślok. więcej »

 • Andrzej Potoniec: ciężka praca dała efekt

  28.09.2013
  Andrzej Potoniec: ciężka praca dała efekt

  W piątek w Poznaniu odbył się finał turnieju Orlik Volleymania w kategorii dziewcząt. Najlepsze okazały się zawodniczki STS Sandecji Nowy Sącz. – Trenujemy razem od dwóch lat. Bardzo się cieszę, że udało nam się zwyciężyć – powiedział trener wygranego zespołu Andrzej Potoniec.  więcej »

 • Sandecja Nowy Sącz Mistrzem Orlik Volleymania 2013

  28.09.20131 wypowiedź
  Sandecja Nowy Sącz Mistrzem Orlik Volleymania 2013

  Siatkarki Sandecji Nowy Sącz wygrały trzecią edycję Orlik Volleymanii. W finale pokonały Gedanię Gdańsk w dwóch setach. Na najniższym stopniu podium uplasowały się zawodniczki OPP Gimnazjum Nr 1 Kołobrzeg. więcej »

 • Finał Ogólnopolskiego Turnieju Orlik Volleymania 2013 już w piątek

  26.09.2013
  Finał Ogólnopolskiego Turnieju Orlik Volleymania 2013 już w piątek

  Zakończyły się wszystkie Finały Makroregionów w 8 miastach Polski. Poznaliśmy wszystkich finalistów Orlik Volleymania 2013. Finał Ogólnopolski odbędzie się w Poznaniu w piątek i w sobotę 27 i 28 września i wystartuje w nim ponad tysiąc uczestników. więcej »

 • Medalowe aspiracje SMS PZPS Spała

  25.09.2013
  Medalowe aspiracje SMS PZPS Spała

  Rozpoczyna się czwarty sezon rozgrywek Młodej Ligi. Po raz drugi weźmie w nich udział zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej Spała, który w poprzednim sezonie zdobył srebrny medal. więcej »

 • Trwa III edycja turnieju Orlik Volleymania

  18.09.2013
  Trwa III edycja turnieju Orlik Volleymania

  Na początku września rozpoczęła się III edycja ogólnopolskiego turnieju dla młodzieży Orlik Volleymania. Młodzi zawodnicy i zawodniczki przystąpili do walki o medale. Zawody rozgrywane są dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej. więcej »

 • Rusza Turniej Orlik Volleymania 2013

  04.09.20131 wypowiedź
  Rusza Turniej Orlik Volleymania 2013

  Rusza kolejna edycja Turnieju ORLIK VOLLEYMANIA 2013. Turniej organizowany jest na terenie  16 województw, a rozgrywki prowadzone są na 64 Orlikach. W Turnieju udział biorą uczniowie I klasy gimnazjum oraz młodsi zawodnicy. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice