Szkolenia


 • Powiat Węgrowski wspiera system szkolenia

  26.11.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Powiat Węgrowski wspiera system szkolenia

  Zarząd powiatu węgrowskiego wychodząc naprzeciw rosnącym zainteresowaniem siatkówką od ponad roku finansuje dodatkowe szkolenie we wszystkich szkołach gimnazjalnych. więcej »

 • Wspólne szkolenie z Ośrodkiem Pracy Metodycznej w Gorzowie Wlkp

  21.11.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wspólne szkolenie z Ośrodkiem Pracy Metodycznej w Gorzowie Wlkp

  W dniu 15.11.2014r. Szkolny Ośrodek  Siatkarski przy Gimnazjum nr 3 w Gorzowie Wlkp. zorganizował warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego z powiatów gorzowskiego, strzelecko- drezdeneckiego, sulęcińskiego i międzyrzeckiego z podstaw nauczania piłki… więcej »

 • Szkolenie SOS. w Ossie sukcesem organizatorów i uczestników

  23.10.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie SOS. w Ossie sukcesem organizatorów i uczestników

  Początek bieżącego tygodnia okazał się bardzo pracowity zarówno dla uczestników jak i organizatorów szkolenia nauczycieli                   i koordynatorów SOS. W poniedziałek… więcej »

 • Szkolenie - filozofia nauczania siatkówki młodzieżowej reprezentacji Rosji

  12.09.2014
  Szkolenie - filozofia nauczania siatkówki młodzieżowej reprezentacji Rosji

  Coaching Sport we współpracy z Akademią Polskiej Siatkówki i Rosyjską Federacją Siatkówki, zapraszają na Międzynarodową konferencję nauczycieli i trenerów piłki siatkowej, 22.09.2014 r. Trenerzy reprezentacji Rosji juniorów przedstawią sposób nauczania siatkówki… więcej »

 • Świętokrzyskie spotkania szkoleniowe po raz szósty

  06.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Świętokrzyskie spotkania szkoleniowe po raz szósty

  23 maja w Kielcach w SOS. X LO w ramach projektu Świętokrzyskie Mini Volley Cup została przeprowadzona po raz szósty kursokonferencja  dla nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów z piłki siatkowej z cyklu „Świętokrzyskie Spotkania z Siatkówką”. więcej »

 • Police na początek

  03.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Police na początek

  Pierwszy tydzień czerwca w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych to tradycyjny okres regionalnych specjalistycznych szkoleń dla nauczycieli. Tegoroczna sesja szkoleniowa zainaugurowana została w poniedziałek 2 czerwca w Policach. więcej »

 • Szkoleń w Andrychowie c.d

  28.05.2014
  Szkoleń w Andrychowie c.d

  W dniu 15.05.2014 r odbyło się kolejne szkolenie dla nauczycieli i trenerów organizowanych przez SOS. Andrychów. Tematem zajęć było doskonalenie odbić sposobem górnym i dolnym oraz zastosowanie programów komputerowych do organizacji zawodów sportowych. więcej »

 • Twórcza atmosfera konferencji w Tomaszowie Lubelskim

  25.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Twórcza atmosfera konferencji w Tomaszowie Lubelskim

  W dniu 19 maja 2014 r. nauczyciele Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 1 w Tomaszowie Lubelskim: Stanisław Kaniewski oraz Jerzy Senejko przeprowadzili zajęcia otwarte dla nauczycieli wychowania fizycznego z terenu  powiatu tomaszowskiego. więcej »

 • Szkolenie z pierwszej pomocy też jest ważne

  25.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie z pierwszej pomocy też jest ważne

  W dniu 15.05.2014 r. na sali sportowej  Publicznego Gimnazjum nr 5 w Zduńskiej Woli odbyła się konferencja szkoleniowo - metodyczna dla nauczycieli wychowania fizycznego szkół podstawowych i gimnazjów. więcej »

 • Sukces konferencji w Strzelcach Opolskich

  22.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Sukces konferencji w Strzelcach Opolskich

  Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Publicznym Gimnazjum nr 2 w Strzelcach Opolskich 16.05.2014 był organizatorem konferencji szkoleniowej skierowanej do nauczycieli wychowania fizycznego powiatu strzeleckiego, opolskiego i kędzierzyńsko – kozielskiego. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

KONSULTACJA WOJEWÓDZKA ROCZNIKA 2008 DZIEWCZĄT -ŚLĄSK.
11 pażdziernika w hali Ośrodka Wypoczynkowego "ODYS" w Tresnej odbyła się konsultacja Wojewódzka Dziewczat rocznika 2008. Konsultacja obejmowała Testy motoryki oraz ocene umiejętnosci Technicznych . Testy przeprowadzili trenerzy S.O.S. wraz z koordynatorami i fizjoterapeuta.
konsultacja miała na celu wyłonienie reprezetantów na Konsultacje Wojewódzka Regionu Zachód w Twardogorze.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice