Artykuły

 • Szkolenie regionalne dla nauczycieli Programu SOS

  08.06.2020
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  • Publikacja posiada materiał video
  Szkolenie regionalne dla nauczycieli Programu SOS

  W dniach 2 i 3 czerwca 2020 r. odbyło się szkolenie dla nauczycieli Projektu SOS. Tematyka szkolenia jest niezwykle istotna, ponieważ obejmuje różne aspekty powrotu ucznia do treningu po tak długiej przerwie. więcej »

 • 11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie

  02.12.2019
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie

  Publikacja  „11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie” autorstwa Radosława Wyrzykowskiego traktuje o tym jak ważne w grze każdego sportowca jest przygotowanie mentalne. Książka „11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie” zebrała pozytywne recenzje w siatkarskim środowisku. Dobrymi wrażeniami po publikacji podzielili się między innymi: Łukasz Kadziewicz – wicemistrz świata 2006, Monika Brzostek – plażowiczka z Rio de Janeiro, Oskar Kaczmarczyk, Grzegorz Wagner, Alojzy Świderek, Zbigniew Krzyżanowski, Waldemar Wspaniały czy znany z pracy w Polsce Miguel Angel Falasca. więcej »

 • Walka jest zwycięstwem – to filozofia działania trenerów S.O.S w Gdańsku

  06.04.2016
  • Publikacja posiada materiał video
  Walka jest zwycięstwem – to filozofia działania trenerów S.O.S w Gdańsku

  Cel wychować reprezentanta Polski lub zawodnika grającego w plus lidze w dalszej perspektywie, a gdyby udało ugrać się coś po drodze to byłoby super. Zawodnicy nie mają myśleć o wyniku tylko o zadaniach. Ściągnięcie z nich tej presji wyniku wyzwala u nich większą spontaniczność działania. więcej »

 • Kilka zasad skutecznego nauczania

  Kilka zasad skutecznego nauczania

  Zrozumiałe wskazówki  dotyczące opanowania nowych umiejętności są podstawą do skutecznej realizacji programu nauczania. Zrozumienie kilku podstawowych zasad zapewni, że uczniowie będą uczyć się umiejętności, tak szybko jak to możliwe. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice