Trening

 • Zasady techniczne prowadzenia treningu w siatkówce

  Zasady techniczne prowadzenia treningu w siatkówce

  Zachęcamy do zapoznania się z zasadami technicznymi prowadzenia treningów, które zaprezentował Andrea Anastasi, trener polskiej reprezentacji siatkarzy. więcej »

 • Szkolenie dzieci i młodzieży

  Szkolenie dzieci i młodzieży

  Zachęcamy do zapoznania się z Podstawowymi zasadami szkolenia oraz strukturą treningu sportowego dzieci i młodzieży autorstwa Jolanty Kędzi. Publikacja wyjaśnia, czym jest szkolenie sportowe i jak przygotowuje zawodników do osiągania maksymalnych wyników.   więcej »

 • Opracowywanie planów sezonowych i treningowych

  Opracowywanie planów sezonowych i treningowych

  W niniejszej publikacji zamieszczono informacje na temat obowiązków trenera, zasadach dobrej komunikacji w zespole i zapewnienia bezpieczeństwa, jak również nauczania i kształtowania umiejętności oraz prowadzenia treningów w dniach zawodów. więcej »

 • Roczny plan dla szkoły ponadgimnazjalnej

  Roczny plan dla szkoły ponadgimnazjalnej

  Roczny plan zawiera etapy nauczania elementów piłki siatkowej w poszczególnych klasach szkoły ponadgimnazjalnej. Plan lekcji, który należy zrealizować w czasie roku szkolnego z podziałem na sekwencje i ilość godzin. więcej »

 • Roczny plan dla gimnazjum

  Roczny plan dla gimnazjum

  Roczny plan zawiera etapy nauczania elementów piłki siatkowej w poszczególnych klasach gimnazjalnych. Plan lekcji, który należy zrealizować w czasie roku szkolnego z podziałem na sekwencje i ilość godzin oraz przewidywane efekty jakie powinien osiągnąć uczeń. więcej »

 • Roczny plan dla szkoły podstawowej

  Roczny plan dla szkoły podstawowej

  Roczny plan zawiera etapy nauczania elementów piłki siatkowej w poszczególnych klasach szkoły podstawowej. Plan lekcji, który należy zrealizować w czasie roku szkolnego z podziałem na sekwencje i ilość godzin oraz przewidywane efekty jakie powinien osiągnąć uczeń. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice