Turnieje

 • Krzysztof Ośliślok: pozytywny kop do ciężkiej pracy

  28.09.2013
  Krzysztof Ośliślok: pozytywny kop do ciężkiej pracy

  Brązowy medal w zakończonym w piątek turnieju finałowym Orlik Volleymania w Poznaniu, zdobyły zawodniczki OPP Gimnazjum Nr 1 z Kołobrzegu. – To dla nas duży sukces – przyznał trener Krzysztof Ośliślok. więcej »

 • Andrzej Potoniec: ciężka praca dała efekt

  28.09.2013
  Andrzej Potoniec: ciężka praca dała efekt

  W piątek w Poznaniu odbył się finał turnieju Orlik Volleymania w kategorii dziewcząt. Najlepsze okazały się zawodniczki STS Sandecji Nowy Sącz. – Trenujemy razem od dwóch lat. Bardzo się cieszę, że udało nam się zwyciężyć – powiedział trener wygranego zespołu Andrzej Potoniec.  więcej »

 • Sandecja Nowy Sącz Mistrzem Orlik Volleymania 2013

  28.09.20131 wypowiedź
  Sandecja Nowy Sącz Mistrzem Orlik Volleymania 2013

  Siatkarki Sandecji Nowy Sącz wygrały trzecią edycję Orlik Volleymanii. W finale pokonały Gedanię Gdańsk w dwóch setach. Na najniższym stopniu podium uplasowały się zawodniczki OPP Gimnazjum Nr 1 Kołobrzeg. więcej »

 • Finał Ogólnopolskiego Turnieju Orlik Volleymania 2013 już w piątek

  26.09.2013
  Finał Ogólnopolskiego Turnieju Orlik Volleymania 2013 już w piątek

  Zakończyły się wszystkie Finały Makroregionów w 8 miastach Polski. Poznaliśmy wszystkich finalistów Orlik Volleymania 2013. Finał Ogólnopolski odbędzie się w Poznaniu w piątek i w sobotę 27 i 28 września i wystartuje w nim ponad tysiąc uczestników. więcej »

 • Medalowe aspiracje SMS PZPS Spała

  25.09.2013
  Medalowe aspiracje SMS PZPS Spała

  Rozpoczyna się czwarty sezon rozgrywek Młodej Ligi. Po raz drugi weźmie w nich udział zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej Spała, który w poprzednim sezonie zdobył srebrny medal. więcej »

 • Trwa III edycja turnieju Orlik Volleymania

  18.09.2013
  Trwa III edycja turnieju Orlik Volleymania

  Na początku września rozpoczęła się III edycja ogólnopolskiego turnieju dla młodzieży Orlik Volleymania. Młodzi zawodnicy i zawodniczki przystąpili do walki o medale. Zawody rozgrywane są dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej. więcej »

 • Rusza Turniej Orlik Volleymania 2013

  04.09.20131 wypowiedź
  Rusza Turniej Orlik Volleymania 2013

  Rusza kolejna edycja Turnieju ORLIK VOLLEYMANIA 2013. Turniej organizowany jest na terenie  16 województw, a rozgrywki prowadzone są na 64 Orlikach. W Turnieju udział biorą uczniowie I klasy gimnazjum oraz młodsi zawodnicy. więcej »

 • XIX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej i Minisiatkówki

  15.07.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  XIX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej i Minisiatkówki

  W dniach 21-23 czerwca br. odbył się w Lublinie na Stadionie  KS Start Lublin XIX Lubelski Festiwal Piłki Siatkowej i Minisiatkówki. więcej »

 • IV Finałowy Turniej Programu Volleymania

  24.06.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  IV Finałowy Turniej Programu Volleymania

  15 czerwca 2013 r. odbył się czwarty i jednocześnie finałowy turniej Programu Volleymania 2013. Wzięło w nim udział ok. 300 uczennic z wrocławskich szkół podstawowych. Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta Wrocławia i Fundacja Młoda Gwardia. więcej »

 • MOS Wola najlepszy w Memoriale Arkadiusza Gołasia

  17.06.2013
  MOS Wola najlepszy w Memoriale Arkadiusza Gołasia

  W dniach 14-16 czerwca 2013 r. w Ostrołęce rozegrany został VIII Memoriał Arkadiusza Gołasia. Udział w turnieju wzięło 20 zespołów, najlepsi okazali się zawodnicy warszawskiego MOS-u Wola. Drużyny zostały podzielone na cztery grupy, w każdej po pięć zespołów. W finale zawodów zmierzyły się dwie drużyny z Warszawy. MOS Wola pokonał Metro Warszawa 2:0, w meczu o brązowy medal AKS Resovia Rzeszów pokonała 2:1 Olimp Ostrołęka.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice