ZGRUPOWANIE NABOROWE KADR WIELKOPOLSKI KWM 2006 W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – STARE OBORZYSKA 25.01 – 28.01.2020 ROKU.

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

ZGRUPOWANIE NABOROWE KADR WIELKOPOLSKI KWM W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – STARE OBORZYSKA 25.01 – 28.01.2020 ROKU.

Na zgrupowanie naborowe Kadr Wielkopolski KWM rocznika 2006  w Starych Oborzyskach koło Kościana przybyło 25 chłopców oraz 35 dziewcząt z wielkopolskich Klubów prowadzących szkolenie w kategoriach młodzieżowych. Na zawodniczki i zawodników czekały obiekty Szkoły Podstawowej w Starych Oborzyskach. Miejsce to jest od wielu lat wykorzystywane przy okazji zgrupowań  kadr w piłce siatkowej jak i w piłce siatkowej plażowej. Pełnowymiarowa 3 sektorowa hala sportowa wraz z zapleczem daje pełne możliwości przeprowadzenia testów na potencjał motoryczny zawodniczek i zawodników. Przeprowadzono także testy z umiejętności technicznych z piłki siatkowej. 

Trenerzy w trakcie zorganizowanych małych gier i fragmentów gry mieli możliwość obserwowania młodych adeptów siatkówki. Zebrany materiał posłuży do wyłonienia najlepszych perspektywicznych zawodniczek i zawodników do dalszego szkolenia w Kadrze Wielkopolski KWM 2006. Dla tych kadr w tym roku imprezą docelową jest udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbędzie się  w dniach 15-19.05.2020 roku.

Trenerami prowadzącymi kadry wojewódzkie tego rocznika są :

Kadra KWM w piłce siatkowej dziewcząt – I Trener Marcin Orlik, Trener Asystent Ryszard  Primel, w trakcie zgrupowania pomagali także na zasadzie wolontariatu Trenerzy: Agata Płócienniczak i Łukasz Kubeczka.

Kadra KWM w piłce siatkowej chłopców – I Trener Piotr Robakowski, Trener Asystent  Piotr Kołodziejski.

Organizatorem  z ramienia WZPS POZNAŃ oraz Kierownikiem zgrupowania był Trener Koordynator Kadr Młodzieżowych Wielkopolski Janusz Polaszek.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice