Zespoły S.O.S Gimnazjum Nr 6 oraz XI LO z Bydgoszczy na zgrupowaniu szkoleniowym

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Siatkarki Szkolnych Ośrodków Siatkarskich z Gimnazjum Nr 6 oraz XI LO z Bydgoszczy, będących jednocześnie zawodniczkami KS Pałac, rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu sportowego 2017/2018 z myślami, by co najmniej powtórzyć wyniki z poprzedniego sezonu, w którym zdobyły złote medale w rozgrywkach U-23 (uczestniczyło 7 juniorek), srebrne medale (juniorki i kadetki).

Przygotowania zaczęły zgrupowaniem na obiektach Dobrzyńskiego Centrum Sportu i Turystyki - S.O.S Gimnazjum Nr 6 i XI LO pod opieką trenerów Agaty Kopczyk i Tomasza Wołoszuka, nadzorem Henryka Borowskiego i wsparciu fizjoterapeuty - wolontariusza z CM UMK.

W tym samym czasie młodziczki - klasa VII SP 31 oraz II i III Gimnazjum Nr 6 pod opieką Macieja Kromrycha oraz Filipa Wypycha trenowały na obiektach Chojnickiego Centrum Sportowego w Chojnicach.

Bardzo dobre warunki bytowe oraz obiekty sportowe do prowadzenia zajęć sprzyjały pełnej realizacji zajęć programowych. Są to nowe miejsca na organizację obozów odkryte przez nas będziemy Wam polecać na przyszłość.

W załączeniu migawki foto z naszych miejsc zgrupowań.

Henryk Borowski, Koordynator Wojewódzki S.O.S. kujawsko-pomorskiego

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice