Wspólny trening z siatkarzami AZS Politechniki Warszawskiej

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć


Zawodniczki SMS Warszawa znajdującego się przy gimnazjum nr 79 w Warszawie miały okazję uczestniczyć w treningu prowadzonym przez trenera Politechniki Warszawskiej - Jakuba Bednaruka.

W spotkaniu uczestniczyli również zawodnicy Politechniki: Maciej Olenderek, Michał Potera oraz Artur Szalpuk. Trening rozpoczął się od rozgrzewki, którą trener prowadził przy pomocy Macieja Olenderka. Następnie parę ćwiczeń z piłkami, a po pewnym czasie atak.

Kilka zawodniczek miało możliwość zaatakowania z piłek wystawianych przez samego trenera Bednaruka, który jak wiadomo wiele lat grał na pozycji rozgrywającego.

W drugiej części treningu dziewczyny na trzech boiskach zagrały mecze sparingowe. Młodziczki (plus Artur Szalpuk) grały z Kadetkami. Zawodniczki z rocznika 2001 (plus Maciej Olenderek) grały z drugim zespołem młodziczek, a najmłodsze dziewczynki zagrały z Michałem Poterą.

Po treningu był cza na pamiątkowe zdjęcie oraz autografy. Trening był nagrodą dla dziewczyn które w sezonie ligowym pomagały w roli mopersów na meczach AZS Politechniki Warszawskiej.

Katarzyna Zielińska
S.O.S. Warszawa


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice