WIELKANOCNE SIATKARSKIE ŁAMIGŁÓWKI Z ORZEŁKIEM JUŻ NA WAS CZEKAJĄ!

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF

Kolejna odsłona Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem jest już gotowa i nie możemy się doczekać, aż zobaczycie co dla Was mamy! Krzyżówki, zagadki, gra do samodzielnego przygotowania, to tylko niektóre z zabaw, które znajdziecie w środku.

Kalendarzowa wiosna już przyszła, na zewnątrz coraz cieplej, więc następna Lekcja z Orzełkiem dotycząca siatkówki plażowej sprawdzi się idealnie! Sami zobaczcie, co tym razem na Was czeka.

Niezmiennie mamy dla Was konkurs z nagrodami - w środku znajdziecie wielkanocne zadanie, którym jest przygotowanie Siatkarskiej Pisanki. Prace konkursowe należy przesłać na adres klubkibica@pzps.pl do 2 kwietnia 2024 roku.

Więcej informacji dotyczących konkursu znajdziecie w środku Siatkarskich Łamigłówek - aby wziąć w nim udział nie trzeba być członkiem Klubu Kibica, jednak zachęcamy do rejestracji na stronie https://www.pzps.pl/pl/klub-kibica

Siatkarskie Łamigłówki z Orzełkiem można pobrać TUTAJ

Regulamin dostępny jest tutaj

Do pobrania jest również: tutaj

Źródło: pzps.pl

Poprzednie części Łamigłówek z Orzełkiem:

CZĘŚĆ 1
CZĘŚĆ 2
CZĘŚĆ 3
CZĘŚĆ 4
CZĘŚĆ 5
CZĘŚĆ 6
CZĘŚĆ 7
CZĘŚĆ 8
CZĘŚĆ 9 
CZĘŚĆ 10 
CZĘŚĆ 11
CZĘŚĆ 12

    DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice