WAKACYJNE PRZYGOTOWANIA SIATKAREK Z NADARZYNA

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniach 31.07 – 9.08.2019 odbył się siatkarski obóz sportowy w Suchej Beskidzkiej. Projekt " Siatkarskie wakacje z Mistrzami" wsparty przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie był pierwszym etapem przygotowań do nadchodzącego sezonu, na którym dziewczęta pracowały nad swoją motoryką, techniką oraz wytrzymałością.

Drugie zgrupowanie odbyło się w Białce Tatrzańskiej w terminie 17 – 26.08.2019, gdzie starsze grupy treningowe doskonaliły ustawienia szóstkowe natomiast grupa mini siatkówki szlifowała swoje umiejętności techniczne. Każda grupa w zależności od wieku i zaawansowania realizowała określony program szkolenia. Odbyły się także testy kontrolne dzięki, którym trenerzy mogli ocenić postępy zawodniczek. Oprócz treningów dziewczęta w ramach odnowy biologicznej korzystały z pływalni oraz uczęszczały na termy. Projekt "Sportowe wakacje" otrzymał dofinansowanie Urzędu Gminy Nadarzyn.

Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas na pracy , wypoczynku i zabawie. Szczególnie dziękujemy im za zaangażowanie i pracowitość. Rodzicom dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli nas po raz kolejny, powierzając nam swoje pociechy!

Starostwu Powiatowemu w Pruszkowie oraz Urzędowi Gminy w Nadarzynie serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych projektów.

Cała kadra GLKS Nadarzyn życzy udanego nowego roku szkolnego!

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice