Uczniowie SOS Gimnazjum Nowy Tomyśl na piasku

Tradycyjnie miesiąc czerwiec  to czas kiedy rywalizacja siatkarzy z parkietu przenosi się na piasek. Zakończone zostały  już rozgrywki Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej o tytuł mistrza Województwa Wielkopolskiego w siatkówce plażowej we wszystkich kategoriach wiekowych. Miejski Klub Sportowy Kangur reprezentowany był w kategorii młodzików przez uczniów klasy II SOS Gimnazjum Nowy Tomyśl

Brązowy medal oraz prawo gry w Półfinałach Mistrzostw Polski zdobyła para Jakub Hajduk/Marcel Szymański. Turniej rozgrywany był we Wrześni. W meczu półfinałowym nasi zawodnicy przegrali z późniejszymi zwycięzcami turnieju Małecki/Bąkiewicz. Miejsca 5-6 zajęła druga para nowotomyskiego ośrodka SOS Jakub Zuza/Patryk Gomuła. W turnieju rywalizowało 26 par z 10 klubów.