Świętokrzyski minivolley w natarciu

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć


KOLEJNY TURNIEJ, KOLEJNY REKORD FREKWENCJI

Podczas ostatniego turnieju dziewcząt Świętokrzyskie Mini Volley Cup w grupie żółtej padł kolejny rekord ilości uczestniczek, a tym samym ilości drużyn biorących udział w zawodach! 

Na parkiecie Hali Legionów w Kielcach pojawiło się 105 drużyn dziewcząt z klas III – VI. W sumie do walki o zwycięstwo w turnieju piłki siatkowej stanęło blisko 350 dziewczynek z kieleckich szkół podstawowych i klubów sportowych.

Klub sportowy Effector Kielce, jako współorganizator turnieju, przygotował niespodziankę dla uczestników siatkarskich zmagań Świętokrzyskiego Mini Volley Cup. Na zawodach pojawili się ulubieńcy właśnie damskiej części siatkarskiej publiczności, zawodnicy Effectora Kielce - Nikodem Wolański i Mateusz Bieniek.

Pomagali młodym, początkującym siatkarkom przygotować się do meczów, pozowali do zdjęć, rozdawali autografy. Nikodem Wolański podjął także inne wyzwanie. Zamienił się na kilka godzin w reportera Effector TV, a efekty jego pracy będzie można obejrzeć na kanale YouTube na naszej klubowej stronie już w przyszłym tygodniu.

Dariusz Daszkiewicz
koordynator S.O.S.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice