ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE SIATKAREK KS PAŁAC BYDGOSZCZ

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniu 19 grudnia 2022 roku w gościnnych progach Pałacu Młodzieży miało miejsce tradycyjne, organizowane już od kilkudziesięciu lat, spotkanie siatkarek, ich trenerów oraz działaczy i Zarządu Klubu Sportowego "Pałac" w Bydgoszczy. Spotkanie klubowej rodziny siatkarskiej klubu zawsze jest okazją  do składania sobie świątecznych życzeń z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Nie zabrakło tu także życzeń związanych z pragnieniami i marzeniami o sukcesach sportowych w tym Nowym Roku 2023.

Było ono również okazją do wręczenia, naszym siatkarkom, ich trenerom oraz działaczom klubu,  świątecznych upominków, wspólnego spożywania świątecznych potraw  oraz  śpiewania  kolęd. i  pastorałek. To ostatnie ma swoją tradycję od pierwszego takiego spotkani, które zawsze rozpoczyna Prezes Waldemar Sagan.

Temu tradycyjnemu spotkaniu wszystkich grających zespołów klubowych, opartych także w całości na uczestniczkach Programu SOS z XI LO SMS oraz dwóch szkół Podstawowych, SP - 31 oraz SP - 9 w Bydgoszczy. zawsze towarzyszy szczególna atmosfera ciepła, wyjątkowej życzliwości i radości ze spotkania mającym zupełnie inny charakter aniżeli mecze zdominowane rywalizacją  i związanymi z nią odmiennymi emocjami.

KORZYSTAJĄC ZATEM Z TEJ SZCZEGÓLNEJ PRZEDŚWIĄTECZNEJ, BOŻONARODZENIOWEJ, ATMOSFERY , SIATKARKI, TRENERZY ORAZ DZIAŁACZE KLUBU SPORTOWEGO "PAŁAC" W BYDGOSZCZY SKŁADAJĄ CAŁEJ RODZINIE SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH, ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM, TRENEROM, KOORDYNATOROM I WSZYSTKIM REALIZUJĄCYM I NADZORUJĄCYM REALIZACJĘ TEGO PROGRAMU, UCZESTNICY SPOTKANIA W PAŁACU MŁODZIEZY W BYDGOSZCZY ŻYCZĄ  ZDROWIA , DUŻO SZCZĘŚCIA I RADOŚCI  A PRZEDE WSZYSTKIM!

                  MARZEŃ O KTÓRE WARTO WALCZYĆ,

                  RADOŚCI, KTÓRYMI WARTO SIĘ DZIELIĆ,

                  PRZYJACIÓŁ , Z KTÓRYMI WARTO BYĆ

                  I NADZIEI, BEZ KTÓREJ NIE DA SIĘ ŻYĆ......

                   do których dołącza się również jeden z uczestników tego i poprzednich spotkań

                                                                                      Henryk Borowski

                                                                                      Wojewódzki Koordynator SOS          
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice