OTWARTO CENTRUM PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY

Centrum Przygotowania Motorycznego UKS SZAMOTULANIN otwarte!

7.11.2023 z pewnością przejdzie do historii klubu UKS SZAMOTULANIN i Szamotuł jako dzień uruchomienia obiektu o jakim marzyli od dawna... Od 7.11.2023 klub UKS SZAMOTULANIN może się pochwalić swoim miejscem treningowym do kształtowania motoryki swoich podopiecznych.

Obiekt znajdujący się 40 metrów od hali sportowej SZAMOTULANKA w budynku internatu I Liceum Ogólnokształcącego jest doskonałym uzupełnieniem bazy sportowej w Szamotułach.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego uruchomienia.

Otwarcia Centrum dokonała Starosta Powiatu Szamotulskiego Beata Hanyżak, a zaproszeni goście na czeka z posłem na sejm RP Jakubem Rutnickim wspólnie podkreślali pracę wykonywaną od lat w UKS SZAMOTULANIN i z przekonaniem oddali obiekt w użytkowanie klubu.

Największe podziękowania należą się osobom, które bezinteresownie wsparły klub w największej inwestycji jakiej klub podjął się w ponad 25-letniej historii. Osobom i firmom, które przez ostatnie miesiące swoją wiedzą, doświadczeniem, pracą sprawiły, że klub z Szamotuł wchodzi na jeszcze wyższy poziom organizacyjny i z pewnością sportowy DZIĘKUJEMY i GRATULUJEMY!

A są to:

- HOMEDOM Sp. Z o.o.

- Marvestbud Mariusz Szymaniak

- Maćkowscy Firma Budowlana

- PHU Paulus Systemy Wentylacji

- Partner Łukasz Pujanek

- Zakład Instalacji Elektrycznych Przemysław Najderek

- Elektroinstalacje Rafti Rafał Kudlak

- Tomasz Rogaczewski Twórcy Wnętrz

- Instalacje Sanitarne Wod. Kan. C.O i GAZ. Jacek Jaśkowiak

- Termo Dek Sp. J. Roman Bartczak, Andrzej Markowski

- PHU Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Odrobny Leszek

- F.H. Elektromax Wiesław Bożek

- PUH-NEO Wiesław Andrzej Kapłon

oraz firmie Don Dobinio Artur Obroślak za ufundowanie naklejek motywacyjnych.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice