OBOZOWE TRENINGI W CIENIU KWALIFIKACJI OLIMPIJSKICH W GDAŃSKU


Grupy siatkarzy MOS-u Wola Warszawa w kategoriach młodzik, kadet i junior pilnie trenują na obozach w Olecku i Ostródzie. W czasie ostatniego weekendu grafik zajęć szkoleniowych trenerzy dostosowali do programu meczów reprezentacji Polski w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020, który rozegrany został w położonej na granicy Gdańska i Sopotu Ergo Arenie.

Wyniki i poziom gry naszych reprezentantów zyskał uznanie w oczach trenerów MOS Wola oraz młodych siatkarzy. Szczególny podziw wzbudzały akcje, co zrozumiałe, byłych zawodników MOS Wola – Fabiana Drzyzgi, Grzegorza Łomacza i Damiana Wojtaszka.

Gdy oglądaliśmy z jakim zaangażowaniem młodzi zawodnicy kibicowali naszej reprezentacji, to nie mamy wątpliwości, że gracze MOS Wola zyskali dodatkową inspirację do konsekwentnej i systematycznej pracy treningowej. A może kilku z nich podąży śladami swoich słynnych poprzedników – reprezentantów Polski, którzy w przeszłości reprezentowali barwy stołecznego klubu. Obecnie w kadrach młodzieżowych Polski jest dziesięciu zawodników z tego klubu.

Zawodnicy i sztab szkoleniowy MOS Wola Warszawa serdecznie gratuluje naszej reprezentacji awansu do turnieju olimpijskiego w Tokio i wierzą, że za rok doczekamy się medalu igrzysk polskiej drużyny.

Źródło: pzps.pl/EA, MOS Wola Warszawa

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice