NOWE MOŻLIWOŚCI Z SMS WIELICZKA

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Wieliczka rozpoczęła swoją działalność w 2017 r. Prowadzi naukę oraz szkolenie sportowe - w oparciu o autorski program – na dwóch poziomach edukacyjnych: szkoła podstawowa (kl. 4-8) oraz liceum ogólnokształcące (kl. I – IV). Nasze uczennice realizują zajęcia treningowe w liczbie 12h (SP)  oraz 16h (LO).  

Ponadto znajdują się pod stałą opieką trenera przygotowania motorycznego, fizjoterapeuty oraz psychologa sportu.  W 2020 roku SMS Wieliczka przystąpiła do programu SOS, co pozwoliło dodatkowo wzbogacić szkolenie sportowe o zajęcia indywidualne z zawodniczkami. 

Wielowymiarowość, nowatorstwo oraz innowacyjność w treningach przynosi widoczne efekty w postaci złotych medali Mistrzostw Województwa Małopolskiego oraz awansów do finałów Mistrzostw Polski w latach 2018 -2021 w kategorii młodziczek oraz juniorek młodszych. 

Placówka nieprzerwanie pracuje nad podniesieniem jakości szkolenia. Od 2020 roku zyskała nowoczesną bazę edukacyjną i sportową przy ulicy Boguckiej 2 w Wieliczce, w której we wrześniu 2020 roku zorganizowaliśmy jako gospodarze Finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych.  

Ruszyła już rekrutacja do szkoły na rok 2021/2022. Więcej na temat szkoły znajduje się na stronie www.smswieliczka.pl oraz na fanpage’u facebookowym www.facebook.com/smswieliczka.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice