NAJWSPANIALSZA NIESPODZIANKA EVER

Gabrysia Jakubowska i Jakub Czernik, wtorek, 12 września zapamiętają na bardzo, bardzo długo. Wieczorową porą za zgodą rodziców Ambasador SOS Marcin Prus w towarzystwie Ewy Ciesielskiej odwiedzili Oddział Hematolologii i Onkologii Dziecięcej w Zabrzu. Jak przystało na niespodziankę, goście nie przyszli z pustymi rękami...

I choć Gwiazdka będzie dopiero za trzy i pół miesiąca, to wręczenia takich prezentów nie powstydziłby się sam Święty Mikołaj. Koszulka Magdaleny Stysiak z autografami reprezentacji Polski siatkarek, koszulka Grzegorza Łomacza z autografem, oraz meczowa piłka z podpisami mistrzów świata. Takie oto prezenty przygotował Siatkarski Ośrodek Szkolny i Polski Związek Piłki Siatkowej. Dzieci i ich rodzice z trudem kryli łzy wzruszenia. Na twarzach najmłodszych pojawiły się potężne uśmiechy, co niewątpliwie oznaczało, że są bardzo, baaardzo zadowolone!

Gabi jest wychowanką UKS Źródełko Katowice i reprezentuje barwy MKS-u Dąbrowa Górnicza. Jest także objęta programem Szkolenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Jakub natomiast jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 38 w Katowicach i rozpoczął swoją przygodę z siatkówką, jednak choroba nie pozwoliła na ten moment kontynuować siatkarskiej przygody.

Młodym adeptom sztuki siatkarskiej życzymy wiele uśmiechu na twarzach. Wracajcie szybko do zdrowia i… przede wszystkim na parkiet.

Gabi, Kuba – jesteście silni. Wiemy o tym. Dacie radę pokonać to choróbsko. 3majcie się mocno!

Zapraszamy także wszystkich na charytatywny piknik na którym będzie można wylicytować piłkę z autografami mistrzów.DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice