Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików

W dniach 18–19.02.2017 r. w Opolu Lubelskim rozegrany został III turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej. Udział w nim wzięło 11 zespołów z województwa lubelskiego.

Zespół UKS „Serbinów” Biała Podlaska i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Publicznym Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej pokonali 2:0 Cisy Nałęczów oraz po 2:1 MKS Kraśnik, UKS Międzyrzecka Trójka, MKS Opole Lubelskie oraz ulegli 1:2 zespołowi Avii Świdnik. W klasyfikacji końcowej siatkarze z Białej Podlaskiej uplasowali się na II miejscu.

Na zakończenie turnieju wyróżniono i uhonorowano statuetkami trzech najlepszych zawodników turnieju, wśród których znalazł się Tomasz Garbowicz z SOS. w Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej.