MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W KS PAŁAC BYDGOSZCZ

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniu 11 grudnia w murach XI LO SMS w Bydgoszczy odbyło się tradycyjne i coroczne mikołajkowo - świąteczne spotkanie zawodniczek wszystkich zespołów młodzieżowych, kadry szkoleniowej, przedstawicieli szkół współpracujących ze szkołą oraz władz  Klubu Sportowego Pałac Bydgoszcz.

To doroczne spotkanie, okraszone świąteczną wizytą Mikołaja, było okazją do podsumowania całorocznej pracy szkoleniowej i organizacyjnej klubu a przede wszystkim nagrodzeniem głównych współtwórców sukcesów sportowych klubu. W tym roku kolejny raz świętowano sukcesy kadetek i juniorek i ichzłoty i brązowy medal w Klubowych Mistrzostwach Polski oraz starty w reprezentacjach kraju różnych kategorii wiekowych.

Uczestniczący w spotkaniu Mikołaj miał okazję wręczyć wszystkim zawodniczkom i trenerom upominki świąteczne i złożyć świąteczno - noworoczne życzenia.

Takie same życzenia składali sobie wzajemnie wszyscy uczestnicy tego jakże odmiennego od zawodów sportowych uroczystego świątecznego spotkania upływającego z wybrzmiewającymi w tle kolędami i piosenkami nawiązującymi do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Wszystkie zespoły, kadra szkoleniowa oraz przedstawiciele szkół i klubu  biorący  udział w tym świątecznym spotkaniu  uczestniczą lub współpracują w Programie S.O.S realizowanym pod nadzorem PZPS i MSiT.

                                                       Uczestniczący w tym wyjątkowym przedświątecznym spotkaniu

                                                     Koordynator Wojewódzki S.O.S oraz działacz KS Pałac Bydgoszcz

                                                                                    Henryk Borowski
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice