Maciej Zajder - "Wychowanek na treningu"

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

25 maja w Ośrodku SOS w Bełchatowie przy Gimnazjum nr 4 mieliśmy przyjemność gościć na treningu II klasy gimnazjum byłego wychowanka, a obecnie zawodnika Plus Ligi zespołu Espadon Szczecin Macieja Zajdera.

W ramach prowadzonej akcji VOLLEYTRIP Maciej Zajder przeprowadził zajęcia z II klasą SOS trenowaną przez Roberta Malickiego. Po powitaniu Maciek przedstawił swoje początki jako adepta siatkówki, które stawiał w tej szkole. Miało to uświadomić obecnym zawodnikom, że duża pasja i przede wszystkim ciężka praca mogą doprowadzić ich na wyżyny seniorskiej siatkówki. 

Zajęcia jakie przeprowadził miały na celu zwrócenie szczególnie uwagi na zachowanie się środkowych bloku, oraz pokazaniu prawidłowego i szybkiego przemieszczania się zawodników na skrzydła. Zwrócił uwagę na „czytanie gry” co pozwala na przewidywanie i szybszą reakcję zawodnika podczas blokowania. Zawodnicy podczas wykonywanych ćwiczeń bardzo chcieli pokazać swojemu starszemu koledze jak bardzo zależy im na prawidłowo wykonywanych ćwiczeniach. Dwugodzinne zajęcia minęły bardzo szybko, a zaangażowanie wszystkich zawodników napawa optymizmem przed kolejnymi wyzwaniami. Jako grupa SOS Bełchatów bardzo dziękujemy Maćkowi za przybycie i przeprowadzenie bardzo fajnego treningu.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice