Lekcja wf z mistrzem - Krzysztofem Ignaczakiem w Lublinie

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Dnia 12 grudnia 2017 r. w hali MOSiR uczniowie S.O.S. Szkoły Podstawowej nr 18 w Lublinie wzięli udział w spotkaniu z Krzysztofem Ignaczakiem. Mistrz świata opowiadał o swojej karierze sportowej, a także przeprowadził lekcję wf z uczniami lubelskich Akademii oraz z klasą 3F uczestniczącą w programie S.O.S.

Spotkanie rozpoczęło się od wykładu Krzysztofa Ignaczaka na temat wpływu sportu na kształtowanie osobowości i cech charakteru człowieka. Mistrz opowiadał o stopniach kariery siatkarza, o sukcesach, ale również o porażkach i ich wpływie na dalszy rozwój zawodnika.

Po zakończonym wykładzie uczniowie mieli możliwość zadawania pytań oraz zorganizowany został konkurs wiedzy o Krzysztofie Ignaczaku, w którym można było wygrać nagrody ufundowane przez UM Lublin.

W kolejnej części spotkania popularny "Igła" przeprowadził zajęcia z uczniami Akademii S.O.S. Pokazał wiele ciekawych gier i zabaw uczących podstawowych elementów gry w piłkę siatkową, a następnie przeprowadził zajęcia z podopiecznymi Michała Królika uczniami klasy III (gimnazjum) Szkoły Podstawowej nr 18 w Lublinie.

Na koniec spotkania była możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z mistrzem, a rozdawanie autografów wydawało się nie mieć końca.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice