KONSULTACJE REGIONALNE DZIEWCZĄT 2010 I 2009 REGIONU ZACHÓW W WĘGIERSKIEJ GÓRCE

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Przez trzy dni w Węgierskiej Górce w Beskidzie Żywieckim 40 młodych zawodniczek z czterech województw regionu odbywało konsultacje regionalną. Jest to drugi etap selekcji po konsultacjach wojewódzkich selekcji i wyboru Kadry Polski na Kampy letnie. 

Trzy dni to dość krótki czas na zrobienie analizy każdej z dziewcząt, więc trenerzy mieli dość intensywny czas na pięciu jednostkach treningowych. Żeby dokładnie przyjrzeć się każdej z zawodniczek byli podzieleni na grupy i przy pomocy koordynatorów oraz fizjoterapeuty obserwowali zawodniczki. Fizjoterapeuta przeprowadzał również badania funkcjonalne zawodniczek oraz wywiady, które miały na celu zapoznanie się ze stanem zdrowia, przebytych urazów jak i perspektywie wzrostu każdej z dziewcząt.

Dobre warunki na obiekcie oraz w ośrodku sprzyjały pracy oraz kontaktom wśród dziewcząt. Miały okazję zapoznać się i spędzać chwile wolne na rozmowach i rozrywce. Po trzech dniach trenerzy już mieli swoje typy, a podpierając się jeszcze wywiadami fizjo określono już kilka zawodniczek. Teraz przyjdzie czas analizy i rozmów w sztabie Kadry. Dziewczęta zmęczone, ale zadowolone rozjeżdżały się do swoich klubów gdzie zapewne podzielą się swoimi wrażeniami z koleżankami. Za całość pracy podziękowania należą się trenerom klubowym dzięki którym młode zawodniczki trafiły na konsultację. Grupa która pracowała podczas konsultacji :

trenerzy: Doliński Rafał (UNI Opole), Walasek Aneta (#Volley Wrocław), Ryszard Laszczak (ŻAPN Żywiec), Dariusz Czarny (UKS Słońsk).

Koordynatorzy: Błaszczak Zbigniew - Śląsk, Czaja Wiesław - Śląsk, Słoka Andrzej - Dolny Śląsk, Krakowczyk Lucjan - Opolskie, Łazicki Edwin - Lubuskie,

Fizjoterapeuta : Krzysztof Konc - Śląskie.

Zawodniczki:

CHMIELEWSKA Inez

MUSIAŁ Milena

BABIJ Oliwia

KOZAK Michalina

MICHALSKA  Agnieszka

MALIK Natalia

SZYDEŁKO Nina

BOROŃSKA Angelika

PAWKO Blanka

SAWOCH Weronika

KUBIAK  Paulina

WICHA Zuzanna

FORGACZ Ewa

KAJDANOWICZ Julia

NAPIERALSKA Natalia

ZIĘBA Justyna

MACHOŃ Jadwiga

AKSAMIT Hanna

BULAK Sandra

SOBCZYK Martyna

SOBOTA Julia

WŁODARKIEWICZ Zofia

JOCHANIAK Julia

GUŚCIORA Ewa

HORDYJEWICZ Nadia

NOWAK Antonina

WASYLÓW Emilia

SMELA Julia

PRUKSA Natalia

KITA Julia

MICHALAK Martyna

WŁOCZKA Emilia

KOWALSKA Amelia

KOŁODZIEJCZYK Alicja

GROSICKA  Jagna

GŁĄB  Aleksandra

WASZAK Oliwia

KWIECIŃSKA  Klaudia

WOLNY Aleksandra

HELLER Veronika


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice