JUŻ SĄ - WAKACYJNE SIATKARSKIE ŁAMIGŁÓWKI Z ORZEŁKIEM!

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF

Skończył się rok szkolny, a zatem najwyższy czas na kolejną publikację dla naszych najmłodszych kibiców, czyli na ósmą część Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem.

Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji – quizy, zagadki, wykreślanki i kolorowanki to tylko niektóre z rzeczy, które znajdziecie w środku. Na długie letnie dni czeka na Was Siatkarski Piotruś do grania z rodziną i znajomymi oraz pocztówka z wakacji do wycięcia i wysłania z podróży! W Łamigłówkach znajduje się też kolejna Siatkarska Lekcja z Orzełkiem, tym razem będzie można podszkolić swoje umiejętności z obrony.

W tej edycji nie zapomnieliśmy również o konkursie! Czekamy na piosenki zagrzewające do boju nasze reprezentantki i reprezentantów, a najciekawsze prace otrzymają nagrody. Prace konkursowe należy przesyłać na adres klubkibica@pzps.pl do 31 lipca 2022 roku. Więcej informacji o konkursie znajduje się w środku Siatkarskich Łamigłówek.

Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być członkiem Klubu Kibica Polskiej Siatkówki – zachęcamy jednaj do rejestracji na stronie www.pzps.pl/pl/klub-kibica.

Najnowsze Siatkarskie Łamigłówki z Orzełkiem można pobrać TUTAJ.

ACTIVITY BOOK cz.8 2022

Regulamin dostępny jest TUTAJ.

Do pobrania jest również załącznik do regulaminu: załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu Piosenka

Wszystkie części Łamigłówek można pobrać poniżej:

CZĘŚĆ 1

CZĘŚĆ 2

CZĘŚĆ 3

CZĘŚĆ 4

CZĘŚĆ 5

CZĘŚĆ 6

CZĘŚĆ 7

Źródło: pzps.pl

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice