IV ODSŁONA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWKEK DLA MŁODYCH FANÓW SIATKÓWKI

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF


Wyczekiwana wiosna, a wraz z nią święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, dlatego wracamy do najmłodszych Kibiców z kolejną odsłoną Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem.

W najnowszej części przygotowaliśmy dla Was kolejne zagadki i zadania. Dodatkowo w kolejnej odsłonie czeka na Was „Siatkarski Piotruś” do samodzielnego wydrukowania oraz kartki świąteczne z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Każdy młody Kibic, który czeka na kolejne Lekcje z Orzełkiem nie będzie zawiedziony, bowiem tym razem przyjrzeliśmy się uważnie technice odbioru zagrywki.

Tradycyjnie już przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami, a najbardziej wyjątkowa Siatkarska Pisanka zostanie nagrodzona koszulką reprezentacji z autografem.

Prace konkursowe należy wysłać na adres: klubkibica@pzps.pl do 30 marca! Więcej informacji o konkursie znajdziecie w środku Siatkarskich Łamigłówek. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być członkiem Klubu Kibica – zachęcamy jednak do rejestracji na stronie https://www.pzps.pl/pl/klub-kibica.

Zachęcamy wszystkie dzieci oraz dorosłych do wspólnej zabawy!

Siatkarskie Łamigłówki z Orzełkiem można pobrać TUTAJ (można też kliknąć w obrazek) 

okladka

Regulamin dostępny jest tutaj: Regulamin_konkursu_ZAPROJEKTUJ_SIATKARSKĄ_PISANKĘ.pdf  

Do pobrania jest również załącznik_nr_1_do_Regulaminu_Konkursu_siatkarska_pisanka.pdf

Poprzednie części Łamigłówek do pobrania:

Część 1

Część 2

Część 3

Źródło: pzps.pl/ Anna Daniluk

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice