"ENEJ" w S.O.S. Kętrzyn

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
Zespół ENEJ w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym w Kętrzynie


Podobno w święta zdarzają się cuda. I tak się stało w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie.

Młode siatkarki otrzymały niezapomniany prezent od swoich trenerek, a był nim zespół ,,Enej’’. Dzięki radiu RMF FM, który był organizatorem akcji "Gwiazdy Pod Choinkę" dziewczęta  z S.O.S. i UKS miały niepowtarzalną okazję pośpiewać z ,,Enejem‘’, a nawet rozegrać z przesympatycznymi muzykami mecz siatkówki.

Było dużo muzyki, śmiechu, zabawy, a nawet łez. Wszystko było emitowane w radio RMF FM. Dziewczęta były zupełnie nieświadome czekającej je niespodzianki. W trakcie treningu, niespodziewanie do sali przy dźwiękach instrumentów, weszli członkowie grupy ,,Enej’’...

Gdy minął szok, wszystkie dziewczęta otoczyły zespół i na chwilę parkiet sali Gimnazjum nr 2 stał się sceną muzyczną. Później w kameralnej atmosferze wspólnie z ,,Enejem’’ dziewczęta z  S.O.S  śpiewały kolędy rozmawiały, robiły zdjęcia, zbierały autografy, a nawet umówiły się na rewanżowy mecz.

"Enej" jak prawdziwy Mikołaj przywiózł też prezenty – płyty i koszulki. Ten trening na pewno długo pozostanie w pamięci dziewcząt z Kętrzyńskiego S.O.S.  Zdjęcia i filmiki można zobaczyć na stronie RMF FM, Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie i na YouTube.

Jolanta Atroszko
S.O.S. Kętrzyn
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice