ZŁOTO DLA AMS

W sobotę 6 marca 2021 odbył się IV Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki ZGIERZ CUP w kategorii „dwójek”. W zawodach uczestniczyły 33 zespoły z 6 województw: łódzkiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Poziom turnieju był bardzo wysoki, do walki pod siatką stanęły najlepsze drużyny w Polsce: MOS Wola Warszawa, ŁKS Łódź, Łaskovia Łask, Volley 34 Łódź, Eco Uni Opole, Siatka Zgierz, Opolanka Opole, GLKS Nadarzyn, UKS 17 Kalisz, MUKS Jantar Kalisz, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, UKS Victoria Lubowidz, UMKS Tuszyn, UKS Lider Konstantynów Łódzki, SMS Radzionków, Siatkarz Koło, LUKS Sukces Komprachcice, Tytan Ostrowy, Asik Domaniewice.

W tak doborowym gronie nasze siatkarki spisały się wzorowo. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i z kompletem zwycięstw ukończyła zawody na I miejscu, zdobywając okazały puchar i złote medale.

To był bardzo udany turniej dla naszych siatkarek. Gratulacje dla całej ekipy za włożony wysiłek i wielkie serce do walki. Jestem bardzo zadowolony z występu i postawy zawodniczek, a turniej był doskonałą formą treningu w cyklu przygotowań do Mistrzostw Dolnego Śląska, które zbliżają się wielkimi krokami...

Drużyna: Inez Chmielewska, Magdalena Lema, Antonina Olszak.

Trener: Marcin Bieńkowski.