ZŁOTO DLA AKADEMII SOS KALISZ

W sobotni słoneczny poranek dziewczęta z Akademii SOS Kalisz przygotowujące się do rozgrywek o mistrzostwo województwa wybrały się na bardzo mocno obsadzony turniej minisiatkówki do Zgierza.

Mnóstwo emocji przyniósł nam ten turniej. Nie zaczęliśmy dobrze pierwszy mecz i pierwsza przegrana. no cóż trzeba grać dalej. Z meczu na mecz nasze zawodniczki rozkręcały się i pokonywały następne przeciwniczki. A nie były to przeciwniczki nie potrafiące grać w siatkówkę - przeciwnie ich ogromne umiejętności sprawiały naszemu zespołowi dużo problemów. 

Na szczęście na końcu spotkania to my okazaliśmy się zwycięzcami w większości tych meczy. Z grupy eliminacyjnej wyszliśmy na drugim miejscu i półfinał rozegraliśmy z mocnym zespołem z Tomaszowa Mazowieckiego. Od początku kontrolowaliśmy to spotkanie i wysoką przewagę jaką sobie wyrobiliśmy na początku spotkania dowieźliśmy do końca i pewnie awansowaliśmy do Finału tego turnieju. 

W finale już czekał na nas ten zespół z którym tak niefortunnie rozpoczęliśmy ten turniej. Jest okazja do rewanżu. Finał godny finału. Horror siatkarski jak się patrzy. Takie mecze się ogląda z zapartym tchem nie tylko w telewizji. Po zaciętej i wręcz morderczej walce o złoto to nasz zespół po ostatniej piłce wybuch ogromną radością. Mamy złoto!

Piękna hala i świetna organizacja to pozytywne aspekty tego turnieju. 

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie!


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice