ZAWODNICZKI SOS SAN-PAJDA JAROSŁAW W FINALE MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK

W rozegranym w dniach 15-17.03.2019 w Bydgoszczy turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski juniorek nasze zawodniczki- uczennice SOS przy Zespole Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu po raz kolejny uzyskały awans do turnieju finałowego. W meczu otwarcia przegraliśmy z  gospodarzem turnieju Pałacem Bydgoszcz 0:3.Jednak następne pojedynki rozstrzygnęliśmy już na swoją korzyść.
Po bardzo ambitnej i zaciętej grze pokonaliśmy zespoły UKS Szóstka Mielec 3:0 oraz KS Gedania Gdańsk 3:1. Dwa zwycięstwa i jedna porażka w ogólnym rozrachunku dała nam trzeci rok z rzędu awans do ,,ósemki” najlepszych juniorskich zespołów w Polsce!

Zespołem, który awansował do turnieju finałowego MP z I miejsca był Pałac Bydgoszcz.

Wyróżnioną zawodniczką naszej drużyny została środkowa Klaudia Ciurko, ale wielkie słowa uznania należą się wszystkim pozostałym siatkarkom, które wspólnie osiągnęły ten ogromny sportowy sukces.

Turniej finałowy odbędzie się w dniach 10-14.04.2019 w Kętrzynie. Zagrają w nim następujące zespoły: KS Pałac Bydgoszcz, Grot Budowlani Łódź, LTS Legionovia Legionowo, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, Enea Energetyk Poznań, SPS Volley Piła, Juniorki MKS Dąbrowa Górnicza no i … MKS SAN- Pajda Jarosław.