XXV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniach 6-8 grudnia, w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie odbył się jubileuszowy, XXV Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Jak zawsze organizowane przez Szkołę i działający przy placówce Uczniowski Klub Sportowy SMS Sparta Kraków zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem środowiska, w trzy dniowej rywalizacji wzięło udział ponad 350 uczennic i uczniów klas 5 i 6 szkół podstawowych z całej Polski. 

Jak zawsze uczestnikom Turnieju na osiedlu Teatralnym 35 towarzyszył Święty Mikołaj, który i tym razem nie zawiódł uczestników zawodów, jego obecność zagwarantowała wszystkim młodym siatkarzom i siatkarkom mikołajkowy prezent. I faktycznie, każdy uczestnik zawodów otrzymał drobny upominek i turniejową koszulkę a najlepsze zespoły i wyróżnieni zawodnicy puchary, statuetki i medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 W ten sposób organizatorzy wyróżnili najlepszych a tym, którym nie udało się zając czołowych lokat osłodzić gorycz porażki. Wśród wyróżnionych znaleźli się również uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 87, która wchodzi w skład ZSOS nr 2, wśród nich między innymi: Paulina Jurczak, Zuzanna Broda, Sebastian Mikołajczyk i Szymon Żak. Wszyscy wyróżnieni otrzymali gromkie brawa od wszystkich zgromadzonych na sali gości, rodziców, trenerów oraz startujących w turnieju rówieśników.

Trenerzy SOS.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice